« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze biją rekordy przed IV Łubudu Cup (wideo)

Reprezentanci Siedlec, Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią do rywalizacji w IV Łubudu Bowling Cup 2017. Na treningach bardzo wysoką formę zaprezentował Piotr Ustaszewski, który z wynikiem 193 punktów ustanowił nowy rekord toru.


Piotr Ustaszewski został nowym rekordzistą drugiego toru Łubudu Bowling & Good Time poprawiając osiągnięcie prezesa klubu Przemysława Kowalczyka. Podczas ostatnich treningowych sesji nie brakowało bardzo wartościowych wyników szeregu zawodników w tym m.in. Marcina Wójcika, Łukasza Połatyńskiego, Grzegorza Milewskiego. Z pewnością rywalizacja o zwycięstwo w IV Łubudu Bowling Cup 2017 będzie niezwykle emocjonująca.

 

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w turnieju ze względu na fakt, iż do rywalizacji przystąpią zwycięzcy wszystkich trzech poprzednich zawodów - Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, Dariusz Rojek z Siedlec i Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej. Kto tym razem okaże się najlepszy i czy ostrołęczanie przerwą dominację zawodników z Siedlec i Ostrowi Mazowieckiej?

 

Do rywalizacji pozostały jeszcze ostatnie cztery wolne miejsca. Więcej o zawodach, systemie rozgrywek i zgłoszeniach w materiale IV Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry (wideo). Sponsorami imprezy są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja.Patronat honorowy nad imprezą objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling & Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

 

 

Odsłon: 5254
Komentarzy: 0
09:25, 02.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo