« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze biją rekordy przed IV Łubudu Cup (wideo)

Reprezentanci Siedlec, Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią do rywalizacji w IV Łubudu Bowling Cup 2017. Na treningach bardzo wysoką formę zaprezentował Piotr Ustaszewski, który z wynikiem 193 punktów ustanowił nowy rekord toru.


Piotr Ustaszewski został nowym rekordzistą drugiego toru Łubudu Bowling & Good Time poprawiając osiągnięcie prezesa klubu Przemysława Kowalczyka. Podczas ostatnich treningowych sesji nie brakowało bardzo wartościowych wyników szeregu zawodników w tym m.in. Marcina Wójcika, Łukasza Połatyńskiego, Grzegorza Milewskiego. Z pewnością rywalizacja o zwycięstwo w IV Łubudu Bowling Cup 2017 będzie niezwykle emocjonująca.

 

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w turnieju ze względu na fakt, iż do rywalizacji przystąpią zwycięzcy wszystkich trzech poprzednich zawodów - Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, Dariusz Rojek z Siedlec i Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej. Kto tym razem okaże się najlepszy i czy ostrołęczanie przerwą dominację zawodników z Siedlec i Ostrowi Mazowieckiej?

 

Do rywalizacji pozostały jeszcze ostatnie cztery wolne miejsca. Więcej o zawodach, systemie rozgrywek i zgłoszeniach w materiale IV Łubudu Bowling Cup 2017. Dołącz do gry (wideo). Sponsorami imprezy są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja.Patronat honorowy nad imprezą objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling & Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA.

 

 

Odsłon: 5087
Komentarzy: 0
09:25, 02.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo