Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Niewykorzystana szansa Netu (zdjęcia, wideo)

Siatkarze ostrołęckiego Netu w ostatnim spotkaniu rozegranym przed własną publicznością nie wykorzystali szansy na dopisanie do swojego dorobku kolejnych punktów. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika musieli uznać wyższość Huraganu Międzyrzec Podlaski 1:3.

W pierwszym secie ostrołęccy siatkarze przegrali 20:25. W drugiej partii podopieczni trenera Mateusza Mielnika po zaciętej walce ulegli 23:25. W trzeciej odsłonie meczu Net wygrał niezwykle pewnie 25:13, ale w czwartym secie ponownie przegrał 23:25 i w całym spotkaniu 1:3.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Mateusza Mielnika rozegrają na wyjeździe. W sobotę, 18 listopada rywalem będzie ostatni zespół rozgrywek II ligi w grupie drugiej Lesan Halinów.

Net Ostrołęka - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (20:25, 23:25, 25:13, 23:25)
Net: Zdrojewski, Wojtkowski, Obuchowicz, Macyra, Zalewski, Guzewicz, Nurczyński (l) oraz Kowalczyk (l), Tomczak, Piasta, Graczyk, Szwaradzki.

Esprit

Spotkanie 8 kolejki II ligi siatkówki: Net Ostrołęka - Huragan Międzyrzec Podlaski