« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ambitne starcia młodych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze MŁKS Łomża okazali się najlepsi w Turnieju Niepodległościowym organizowanym przez klub OTS Korona Ostrołęka dla rocznika 2010 i młodsi. Drugą lokatę w zawodach zajął zespół Młode Orły Pułtusk, a na trzecim miejscu uplasowali się piłkarze APN II Ostrołęka.


W finałowym meczu po emocjonującym starciu MŁKS Łomża pokonał Młode Orły Pułtusk 1:0. W meczu o trzecie miejsce AMP Gool Olszewo-Borki uległ APN Ostrołęka w rzutach karnych 4:5. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. W meczu o piąte miejsce piłkarze Korona I Ostrołęka pokonała Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0, w starciu o siódmą lokatę Korona II Ostrołęka uległa AP Ostrów Mazowiecka 0:4, a w dwumeczu o dziewiąte miejsce MŁKS Łomża II pokonał APN Ostrołęka I 2:0 i zremisował 0:0.

 

Klasyfikacja końcowa: 1. MŁKS I Łomża, 2. Młode Orły Pułtusk, 3. APN II Ostrołęka, 4. AMP Gool Olszewo-Borki, 5. Korona I Ostrołęka, 6. Ruch Wysokie Mazowieckie, 7. AP Ostrów Mazowiecka, 8. Korona II Ostrołęka, 9. MŁKS Łomża II, 10. APN I Ostrołęka.Królem strzelców turnieju został Igor Krajza (UKS AP Ostrów Mazowiecka), najlepszym zawodnikiem został Xavier Dąbkowski (Korona I Ostrołęka), najlepszy bramkarzem wybrano Jakuba Marzewskiego (MŁKS Łomża), królem rzutów karnych został Patryk Głażewski (AMP Gool Olszewo-Borki). W przeprowadzonym konkursie żonglerki najlepszy okazał się Franciszek Ostrowski (Ruch Wysokie Mazowieckie). Nagroda Fair Play powędrowała do drużyny APN II Ostrołęka prowadzonej przez trenera Damiana Dąbrowskiego.

 

Nagrody zespołom wręczali przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz oraz prezes Marcin Śpiewak i wiceprezes Kamil Śpiewak z firmy Konkretmarketpozyczkowy.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej z okazji święta Niepodległości organizowany przez OTS Korona

 

Emocje sportowe gwarantowane dzięki Konkret marketpozyczkowy.pl

Wspólnie dopingujmy sportowców z naszego regionu!

 

Emocje sportowe gwarantowane dzięki Konkret marketpozyczkowy.pl

Wspólnie dopingujmy sportowców z naszego regionu!
Odsłon: 4032
Komentarzy: 1
08:46, 14.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarze Korony przed pierwszym sparingiem

Piłkarze Korony przed pierwszym sparingiem

Piłkarze ostrołęckiej Korony mają za sobą już dwa tygodnie przygotowań do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrają pierwsze spotkanie sparingowe z Olimpią Zambrów na terenie rywala.

Turniej Jantar Cup 2018 po raz trzeci. Plan zawodów

Turniej Jantar Cup 2018 po raz trzeci. Plan zawodów

To już trzeci z rzędu turniej Jantar Cup 2018, który zostanie rozegrany w hali im. Arkadiusza Gołasia w styczniu. Tym razem do rywalizacji przystąpią zawodniczki z rocznika 2004 i młodsze. W sumie w rywalizacji obejrzymy osiem zespołów.

Młodziczki Jantarki na podium (zdjęcia, wideo)

Młodziczki Jantarki na podium (zdjęcia, wideo)

Turniej dla młodych nadziei piłki nożnej z rocznika 2006 i młodsi zorganizował klub Jantar Ostrołęka. W zmaganiach najlepiej zaprezentowały się zawodniczki Stomilu Olsztyn, które lepszym bilansem brakowym okazały się lepsze od Fortów Piątnica.

Jantarki tym razem ze srebrem (zdjęcia, wideo)

Jantarki tym razem ze srebrem (zdjęcia, wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły drugą lokatę w turnieju piłki nożnej kobiet, którego były organizatorem w hali im. Arkadiusza Gołasia. Podopieczne trenera Pawła Zyśka w finałowym spotkaniu musiały uznać wyższość pierwszoligowego przegrywając KS Raszyn 0:3.

Kowalkowski: Nie chciałem opuszczać Korony, ale...

Kowalkowski: Nie chciałem opuszczać Korony, ale...

Paweł Kowalkowski w rundzie wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej nie będzie reprezentować barw ostrołęckiej Korony. Nie wiadomo, czy w rundzie rewanżowej 25-letni piłkarz wybiegnie na boisku również w barwach innego klubu.

» Wasze komentarze

Asia @ 13:17, 14.11.2017r. IP: *.*.8.138

Jaki przystojny sędzia, chyba zaczne chodzić na mecze tych skrzatów ;p

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo