« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowlingowa reprezentacja zagra trójmecz w Łukowie

Bowlingowa reprezentacja Ostrołęki ma przed sobą kolejne trudne zadanie. Tym razem najlepsi kręglarze z miasta i powiatu ostrołęckiego w wyjazdowym trójmeczu rywalizować będą z Siedlcami i Ostrowią Mazowiecką. Kto znalazł się w kadrze na to spotkanie?


Reprezentacja Ostrołęki zostanie wyłoniona podczas poniedziałkowego treningu, 20 listopada o godz. 20.00, w którym wezmą udział najwyżej sklasyfikowani zawodnicy z miasta i powiatu ostrołęckiego oraz kręglarze, którzy uczestniczyli w poprzednich meczach pomiędzy Ostrołęką a Ostrowią Mazowiecka.

 

W gronie zawodników, którzy powalczą o miejsce w drużynie znaleźli się m.in. Paweł Staśkiewicz, Patryk Ustaszewski, Łukasz Połatyński, Marcin Wójcik, Daniel Ustaszewski, Piotr Ustaszewski, Marcin Połatyński, Grzegorz Milewski, Arkadiusz Dobkowski, Michał Kowalczyk oraz prezes KS Łubudu Bowling Przemysław Kowalczyk.


Esprit

- Wciąż istnieje możliwość, aby dołączyć do drużyny i reprezentować barwy naszego miasta podczas trójmeczu w Siedlcach - mówi prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą udział w kwalifikacjach do reprezentacji Ostrołęki prosimy o kontakt z dyrektorem sportowym KS Łubudu Arkadiuszem Dobkowskim pod numerem tel. 530 254 668.

 

Na spotkanie zostanie powołanych ośmiu zawodników, którzy już w najbliższy piątek, 24 listopada o godz. 19.00 zmierzą się w trójmeczu w Łukowie z reprezentacjami Siedlec i Ostrowi Mazowieckiej, które bowling trenują już od kilku lata. Mimo że ostrołęczanie trenują dopiero od kilku miesięcy to wartościowych wyników nie brakuje i w kolejnych meczach w regionie zapowiadają się duże emocje.

 

Odsłon: 4753
Komentarzy: 0
09:18, 19.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo