« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r., imieniny Izoldy, Celestyny, Ady

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowlingowy trójmecz w Łukowie (zdjęcia, wideo)

Reprezentacja Ostrołęki w bowlingu ma za sobą kolejne wyzwanie. Tym razem kręglarze KS Łubudu rozegrali na zaproszenie SKB Siedlce trójmecz w Łukowie. Gospodarze tym razem byli poza zasięgiem drużyn z Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej.


Bowling to sport coraz bardziej popularny nie tylko w naszym kraju, ale również w mniejszych ośrodkach. Podobnie jest również w Łukowie, gdzie do dyspozycji są już dwie kręgielnie. W Siedlcach sport jest zdecydowanie bardziej rozwinięty, a zawodnicy mogą trenować w sumie na trzech kręgielniach.

 

Ostrołęczanie trenują zaledwie od kilku miesięcy, ale osiągają coraz lepsze wyniki. W Łukowie zdecydowanie najlepsi okazali się reprezentanci SKB Siedlce, który w trzech seriach gier zgromadzili na swoim koncie 2187 pkt. Najlepszy wyniki w drużynie zapisał na swoim koncie Dariusz Rojek 558 pkt, a najlepszy wynik punktowy w jednej kolejce Daniel Głuchowski 224 pkt.

 

Kręglarze z Ostrowi Mazowieckiej zajęli drugą lokatę zapisali na swoim koncie 1615 pkt. Najlepszy wynik punktowy na swoim koncie zapisała Arkadiusz Spinek 427 pkt., który w trzeciej kolejce dorzucił do swego dorobku 175 oczek. W reprezentacji Ostrowi Mazowieckiej rywalizowali także Radosław Brzostek, Łukasz Tylicki, Łukasz Rewkowski, Arkadiusz Wilczewski i Wojciech Kolator.Z kolei reprezentacja Ostrołęki wywalczyła 1421 pkt. Najlepsze wyniki zanotowali Daniel Ustaszewski i Arkadiusz Dobkowski, odpowiednio 396 i 381 pkt. W drużynie zaprezentowali się także Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Grzegorz Milewski, Przemysław Kowalczyk i Marcin Wójcik.

 

Zobacz zdjęcia:
Trójmecz bowlingowy w Łukowie z udziałem KS Łubudu Bowling Ostrołęka

 

Odsłon: 5389
Komentarzy: 1
09:57, 26.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Tadeusz @ 16:56, 26.11.2017r. IP: *.*.28.71

Brawo Grzegorz dla Ciebie i całego zespołu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo