« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria Huberta Nakielskiego w Niemczech

Świetne wyniki na swoim koncie zapisał reprezentant WOPR-OS Hubert Nakielski, który rywalizował w Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Warendorfie. Do rywalizacji w tych prestiżowych zawodach przystąpili reprezentanci z całego świata, a w tym ostrołęczanin.


Na liście startowej znaleźli się m.in. reprezentanci takich krajów jak: Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Republika Południowej Afryki, Kanada, Austria, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Polska.

 

Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w startach indywidualnych w kategorii junior zdobył w sumie pięć medali (cztery złote i srebrny) oraz ustanowił nowy rekord Polski juniorów (100 m kombinowane). Złote medale Hubert Nakielski zdobył na dystansach: 200 m super ratownik z czasem 2:16.13, 100 m kombinowane z czasem 1:04.75 s (nowy rekord Polski juniorów), 50 m holowanie manekina z czasem 31.14 s, 100 m ratowanie z pasem z czasem 57.56 s.


Foton

Srebrny medal Hubert wywalczył na dystansie 200 m z przeszkodami. W klasyfikacji generalnej zawodów obejmującej pięć najlepszych startów indywidualnych Hubert Nakielski wśród juniorów uplasował się na pierwszym miejscu, natomiast wśród seniorów uplasował się na szesnastej lokacie.

- Swoimi udanymi występami na arenie międzynarodowej Hubert po raz kolejny potwierdził, że należy do najlepszych zawodników na świecie zarówno w kategorii junior jak i senior - mówi prezes, a zarazem trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Przed nami już za dwa tygodnie kolejny start, tym razem w Zimowe Mistrzostwa Polski, w których mam nadzieję zarówno Hubert, jak i pozostali nasi zawodnicy - Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski zaprezentują się z dobrej strony.

Odsłon: 6281
Komentarzy: 1
09:15, 28.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepsi pływacy zmierzą się w mistrzostwach

Najlepsi pływacy zmierzą się w mistrzostwach

Blisko trzysta zawodniczek i zawodników przystąpi do rywalizacji w Parku Wodnym Aquarium w VII Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu. Na imprezę po raz kolejny zaprasza UKS Piątka Ostrołęka. Do zmagań w zawodach przystąpi pięć klubów pływackich z miasta.

Dziesięć medali WOPR-OS w Grand Prix Polski

Dziesięć medali WOPR-OS w Grand Prix Polski

Ratownicy WOPR-OS Hubert Nakielski, Kamil Bojarski i Maja Furmaniuk bardzo udanie zaprezentowali się w Grand Prix Polski w Kędzierzynie-Koźlu. W zawodach podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli aż dziesięć medali, w tym pięć z najcenniejszego kruszcu.

Medalowe lokaty UKS Piątka w Ciechanowie

Medalowe lokaty UKS Piątka w Ciechanowie

Bardzo udanie rywalizację w zawodach po wakacyjnej przerwie rozpoczęli reprezentanci UKS Piątka Ostrołęka. W zawodach o Puchar Książąt Mazowieckich w Ciechanowie podopieczne trenera Andrzeja Pyskły wywalczyli pięć medali, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.

Medale Nakielskiego i Adamowskiego w Limerick

Medale Nakielskiego i Adamowskiego w Limerick

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski i Mateusz Adamowski w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbyły się w Limerick w Irlandii. W zawodach łupem ostrołęczan padły dwa srebrne i dwa brązowe medale.

Hubert Nakielski powalczy o medale w Australii

Hubert Nakielski powalczy o medale w Australii

Hubert Nakielski to jeden z najlepszych ratowników wodnych nie tylko w Polsce, ale również na Starym Kontynencie. Swoją świetną dyspozycję podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego będzie miał okazję udowodnić podczas Mistrzostw Europy i świata.

» Wasze komentarze

rodzic @ 21:44, 28.11.2017r. IP: *.*.176.18

Gratulacje !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo