« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria Huberta Nakielskiego w Niemczech

Świetne wyniki na swoim koncie zapisał reprezentant WOPR-OS Hubert Nakielski, który rywalizował w Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Warendorfie. Do rywalizacji w tych prestiżowych zawodach przystąpili reprezentanci z całego świata, a w tym ostrołęczanin.


Na liście startowej znaleźli się m.in. reprezentanci takich krajów jak: Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Republika Południowej Afryki, Kanada, Austria, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Polska.

 

Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w startach indywidualnych w kategorii junior zdobył w sumie pięć medali (cztery złote i srebrny) oraz ustanowił nowy rekord Polski juniorów (100 m kombinowane). Złote medale Hubert Nakielski zdobył na dystansach: 200 m super ratownik z czasem 2:16.13, 100 m kombinowane z czasem 1:04.75 s (nowy rekord Polski juniorów), 50 m holowanie manekina z czasem 31.14 s, 100 m ratowanie z pasem z czasem 57.56 s.Srebrny medal Hubert wywalczył na dystansie 200 m z przeszkodami. W klasyfikacji generalnej zawodów obejmującej pięć najlepszych startów indywidualnych Hubert Nakielski wśród juniorów uplasował się na pierwszym miejscu, natomiast wśród seniorów uplasował się na szesnastej lokacie.

- Swoimi udanymi występami na arenie międzynarodowej Hubert po raz kolejny potwierdził, że należy do najlepszych zawodników na świecie zarówno w kategorii junior jak i senior - mówi prezes, a zarazem trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Przed nami już za dwa tygodnie kolejny start, tym razem w Zimowe Mistrzostwa Polski, w których mam nadzieję zarówno Hubert, jak i pozostali nasi zawodnicy - Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski zaprezentują się z dobrej strony.

Odsłon: 6873
Komentarzy: 2
09:15, 28.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Magda Kowalska z dobrymi wynikami w Olsztynie

Magda Kowalska z dobrymi wynikami w Olsztynie

Reprezentantka UKS Piątka Ostrołęka Magda Kowalska z powodzeniem rywalizowała w Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich, które odbyły się na 25-metrowej pływalni Aquasfera Olsztyn. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły nie zdobyła medalu, ale uzyskała nowy rekord życiowy.

Dwa srebrne medale Angeliki Wikieł w Lublinie

Dwa srebrne medale Angeliki Wikieł w Lublinie

Świetnymi występami sezon 2018 zakończyła Angelika Wikieł. Zawodniczka KP Narew w Zimowych Mistrzostwach Polski popłynęła po dwa srebrne medale w kategorii młodzieżowców. W Lublinie podopieczna Manueli Wikieł udowodniła, że drzemie w niej duży potencjał.

Nakielski z wizytą u prezydenta miasta (zdjęcia)

Nakielski z wizytą u prezydenta miasta (zdjęcia)

Hubert Nakielski to mistrz świata w sportowym ratownictwie wodnym. Podczas zawodów przeprowadzonych w Australii wywalczył dla Ostrołęki złoto, dwa srebra i brąz. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego z dumą reprezentował nasze miasto.

Nakielski: Złoto było wisienką na torcie (wideo)

Nakielski: Złoto było wisienką na torcie (wideo)

Hubert Nakielski wywalczył cztery medale mistrzostw świata w ratownictwie wodnym. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyło złoto, srebro i brąz indywidualnie oraz srebro w sztafecie. Jak ocenia swoje starty i jakie ma plany na przyszłość?

Hubert Nakielski mistrzem świata w Australii!

Hubert Nakielski mistrzem świata w Australii!

To były niezwykle udane mistrzostwa świata dla ratownika WOPR-OS Ostrołęka Huberta Nakielskiego. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył w Adelaide cztery medale - złoto, dwa srebrne i brąz. Zawody w Australii z pewnością na długo pozostaną w jego pamięci.

» Wasze komentarze

rodzic @ 21:44, 28.11.2017r. IP: *.*.176.18

Gratulacje !!!

Robertais @ 16:36, 02.12.2018r. IP: *.*.69.245

Na bazowy szkic spojrzenia iPhone 8 także 8 Atut nielekko rozpoznać z zwiastunów: taka sieroca zasługa, obecne samotne wydatne oprawki pokrywy również wyczerpująco taki opuszczony wyłącznik Home, z jakiego zniesiono w iPhonie X. Niniejsze wada: nabywcy nie muszą modyfikować znajomych odruchów.

wymiana szybki iphone Warszawa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo