« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria Huberta Nakielskiego w Niemczech

Świetne wyniki na swoim koncie zapisał reprezentant WOPR-OS Hubert Nakielski, który rywalizował w Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Warendorfie. Do rywalizacji w tych prestiżowych zawodach przystąpili reprezentanci z całego świata, a w tym ostrołęczanin.


Na liście startowej znaleźli się m.in. reprezentanci takich krajów jak: Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Republika Południowej Afryki, Kanada, Austria, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Polska.

 

Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w startach indywidualnych w kategorii junior zdobył w sumie pięć medali (cztery złote i srebrny) oraz ustanowił nowy rekord Polski juniorów (100 m kombinowane). Złote medale Hubert Nakielski zdobył na dystansach: 200 m super ratownik z czasem 2:16.13, 100 m kombinowane z czasem 1:04.75 s (nowy rekord Polski juniorów), 50 m holowanie manekina z czasem 31.14 s, 100 m ratowanie z pasem z czasem 57.56 s.


JBB

Srebrny medal Hubert wywalczył na dystansie 200 m z przeszkodami. W klasyfikacji generalnej zawodów obejmującej pięć najlepszych startów indywidualnych Hubert Nakielski wśród juniorów uplasował się na pierwszym miejscu, natomiast wśród seniorów uplasował się na szesnastej lokacie.

- Swoimi udanymi występami na arenie międzynarodowej Hubert po raz kolejny potwierdził, że należy do najlepszych zawodników na świecie zarówno w kategorii junior jak i senior - mówi prezes, a zarazem trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Przed nami już za dwa tygodnie kolejny start, tym razem w Zimowe Mistrzostwa Polski, w których mam nadzieję zarówno Hubert, jak i pozostali nasi zawodnicy - Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski zaprezentują się z dobrej strony.

Odsłon: 10545
Komentarzy: 2
09:15, 28.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

rodzic @ 21:44, 28.11.2017r. IP: *.*.176.18

Gratulacje !!!

Robertais @ 16:36, 02.12.2018r. IP: *.*.69.245

Na bazowy szkic spojrzenia iPhone 8 także 8 Atut nielekko rozpoznać z zwiastunów: taka sieroca zasługa, obecne samotne wydatne oprawki pokrywy również wyczerpująco taki opuszczony wyłącznik Home, z jakiego zniesiono w iPhonie X. Niniejsze wada: nabywcy nie muszą modyfikować znajomych odruchów.

wymiana szybki iphone Warszawa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo