« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa seria Huberta Nakielskiego w Niemczech

Świetne wyniki na swoim koncie zapisał reprezentant WOPR-OS Hubert Nakielski, który rywalizował w Międzynarodowym Pucharze Niemiec w Warendorfie. Do rywalizacji w tych prestiżowych zawodach przystąpili reprezentanci z całego świata, a w tym ostrołęczanin.


Na liście startowej znaleźli się m.in. reprezentanci takich krajów jak: Australia, Nowa Zelandia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Republika Południowej Afryki, Kanada, Austria, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Polska.

 

Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w startach indywidualnych w kategorii junior zdobył w sumie pięć medali (cztery złote i srebrny) oraz ustanowił nowy rekord Polski juniorów (100 m kombinowane). Złote medale Hubert Nakielski zdobył na dystansach: 200 m super ratownik z czasem 2:16.13, 100 m kombinowane z czasem 1:04.75 s (nowy rekord Polski juniorów), 50 m holowanie manekina z czasem 31.14 s, 100 m ratowanie z pasem z czasem 57.56 s.Srebrny medal Hubert wywalczył na dystansie 200 m z przeszkodami. W klasyfikacji generalnej zawodów obejmującej pięć najlepszych startów indywidualnych Hubert Nakielski wśród juniorów uplasował się na pierwszym miejscu, natomiast wśród seniorów uplasował się na szesnastej lokacie.

- Swoimi udanymi występami na arenie międzynarodowej Hubert po raz kolejny potwierdził, że należy do najlepszych zawodników na świecie zarówno w kategorii junior jak i senior - mówi prezes, a zarazem trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Przed nami już za dwa tygodnie kolejny start, tym razem w Zimowe Mistrzostwa Polski, w których mam nadzieję zarówno Hubert, jak i pozostali nasi zawodnicy - Mateusz Adamowski i Kamil Bojarski zaprezentują się z dobrej strony.

Odsłon: 7461
Komentarzy: 2
09:15, 28.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pływanie: Trzy medale Squatiny w stolicy

Pływanie: Trzy medale Squatiny w stolicy

Ośmioosobowa reprezentacja ostrołęckiej Squatiny wzięła udział w kolejnej edycji zawodów pływackich z cyklu "Od młodzika do olimpijczyka". Na olimpijskim basenie, młodzi pływacy z Ostrołęki wywalczyli trzy medale i uzyskali wartościowe rezultaty.

Pływanie: Uniwersjada celem Angeliki Wikieł

Pływanie: Uniwersjada celem Angeliki Wikieł

Angelika Wikieł trenująca w Sekcji Pływackiej Narwi Ostrołęka zdobyła złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lublinie. Równie dobrze poradziła sobie też w kolejnej edycji zawodów z cyklu Arena Grand Prix Polski w Warszawie.

WOPR-OS: Trzynaście medali w Sochaczewie

WOPR-OS: Trzynaście medali w Sochaczewie

Trzynaście medali wywalczyła siedmioosobowa reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka w zawodach pierwszej rundy Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym w Sochaczewie. Kolejna odsłona Grand Prix odbędzie się 27 kwietnia w Ostrołęce.

Pływanie: Medalowe starty w Giżycku

Pływanie: Medalowe starty w Giżycku

Pływacy z ostrołęckich klubów Squatina i UKS Piątka wzięli udział XVI Międzynarodowych Wiosennych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Giżycka. Wrócili z medalami. W zawodach wzięło udział 386 zawodników z 26 klubów z kraju i trzech zagranicznych.

Pływanie: Od młodzika do olimpijczyka

Pływanie: Od młodzika do olimpijczyka

Na początku marca pływacy ostrołęckiej Squatiny wzięli udział w silnie obsadzonych zawodach z cyklu “Od młodzika do olimpijczyka”, które odbyły się w Warszawie. W pierwszym starcie w tym roku, młodzi pływacy z Ostrołęki zdobyli cztery medale.

» Wasze komentarze

rodzic @ 21:44, 28.11.2017r. IP: *.*.176.18

Gratulacje !!!

Robertais @ 16:36, 02.12.2018r. IP: *.*.69.245

Na bazowy szkic spojrzenia iPhone 8 także 8 Atut nielekko rozpoznać z zwiastunów: taka sieroca zasługa, obecne samotne wydatne oprawki pokrywy również wyczerpująco taki opuszczony wyłącznik Home, z jakiego zniesiono w iPhonie X. Niniejsze wada: nabywcy nie muszą modyfikować znajomych odruchów.

wymiana szybki iphone Warszawa

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo