« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Silna stawka kręglarzy w V Łubudu Cup 2017 (wideo)

Reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec i Warszawy przystąpią do rywalizacji w V Łubudu Bowling Cup 2017. W poniedziałkowy wieczór w Łubudu 32 kręglarzy powalczy o puchar radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego.


To już piąta edycja zawodów, które z edycji na edycję cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stoją na coraz wyższym poziomie. Podobnie może być tym razem ponieważ do rywalizacji przystąpią triumfatorzy poprzednich zawodów oraz nowi zawodnicy uzyskujący bardzo wartościowe wyniki na innych kręgielniach w naszym województwie.

 

Warto przypomnieć, że do tej pory ze zwycięstw i pucharów cieszyli się: Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej (186 pkt), Dariusz Rojek z Siedlec (177 pkt), Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej (165 pkt) i Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej (162 pkt). Niedosyt z pewnością mają ostrołęczanie, którzy wykręcają świetne wyniki na treningach, ale nie potrafią powtórzyć tego w zawodach.

 

W poniedziałkowy wieczór, 4 grudnia od godz. 19.45 w rywalizacji zapowiadają się bardzo duże emocje i z pewnością ozdobą zawodów byłby kolejny rekord toru. Kto uzyska najlepszy wynik i kto stanie na podium rywalizacji? Zapraszamy do kibicowania uczestnikom zawodów.


JBB

Nagrody dla najlepszych kręglarzy przekazali: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja i warsztat samochodowy Autopuls.

 

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling & Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADmedia.

 

Zapraszamy do oberzejnia materiału filmowego z poprzedniej edycji zawodów

Odsłon: 4221
Komentarzy: 0
05:05, 02.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo