« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Łubudu Cup dla Dłużniewskiego (zdjęcia, wideo)

Kolejne turnieje w ramach Łubudu Bowling Cup 2017 stoją na coraz wyższym poziomie. Silna stawka kręglarzy przystąpiła także do piątej odsłony rywalizacji, a najlepszy okazał się Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec, który w finale uzyskał 178 punktów.


- Cieszymy się bardzo z faktu rosnącego zainteresowania naszymi turniejami i świetnej atmosfery panujące podczas zawodów - mówi prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Cieszy również nas fakt coraz lepszych wyników ostrołęczan w zawodach, którzy zaczynają deptać po piętach reprezentantom Siedlec, czy Ostrowi Mazowieckiej.

W V Łubudu Bowling Cup 2017 rywalizacja toczyła się o puchary ufundowane przez radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego i nagrody przekazane przez sponsorów. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 32 osoby, w czterech ośmioosobowych grupach. Z każdej z nich czwórka najlepszych zawodników awansowała do półfinału. Do finału przepustkę wywalczyli z kolei zwycięzcy grup z kolejnego etapu oraz dwie osoby z najlepszymi wynikami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec, który na ostrołęckim torze wykręcił w finale 178 punktów. Drugie miejsce w wielkim finale wywalczył Arkadiusz Spinek z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 166 pkt, a na najniższym stopniu podium uplasował się Paweł Perczak z Siedlec - 159 pkt. W najlepszej szóstce zawodów znaleźli się jeszcze Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej - 159 pkt, Paweł Staśkiewicz z Olszewo-Borek - 136 pkt i ostrołęczanin Marcin Śpiewak - 99 pkt.W V Łubudu Bowling Cup 2017 padło wiele wartościowych wyników, a szczególnie pierwsza runda eliminacyjna stała na niezwykle wysokim poziomie. Największym pechowcem okazał się Marcin Wójcik, którego 142 punkty nie dało kwalifikacji do najlepszej szesnastki zawodów.

Najlepszych kręglarzy dekorowali wspólnie radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, który ufundował puchary dla najlepszych zawodników i prezes KS Łubudu Bowling Przemysław Kowalczyk Organizatorzy zaprosili już na kolejną odsłonę imprezy, która została zaplanowana na poniedziałek, 15 stycznia 2018 roku.

 

Sponsorami imprezy byli: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
V Łubudu Bowling Cup 2017 o puchar radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego

 

Odsłon: 5808
Komentarzy: 0
09:56, 05.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo