« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 13 grudnia 2017 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udane Mikołajki w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko sto pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników z wszystkich sekcji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowało w VIII Mikołajkowym Turnieju Karate Kyokushin. Trwające kilka godzin zawody wzbudziły duże zainteresowanie i dostarczyły dużo emocji.


Młodzi adepci karate kyokushin w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach prezentowali swoje umiejętności w walkach kumite i kata. Dla najmłodszych podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przygotowano specjalną formułę - walki z cieniem oraz walki reżyserowane.

 

Trwające kilka godzin zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie rodziców, którzy emocjonowali się mocno wydarzeniami podczas turnieju i nagradzali kolejnych młodych, ambitnych karateków brawami. Jak co roku można było wyłowić również prawdziwe talenty, które z pewnością z najbliższych wyjazdowych imprez powrócą z medalami.Dla wielu młodych podopiecznych z sekcji nadzorowanych przez sensei Wiesława Orzoła było to debiutanckie wyjście na matę, które z pewnością na długo zapadnie w pamięci. Wszyscy karatecy otrzymali pamiątkowe medale. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego z niedzielnych zawodów.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin

 

Emocje sportowe gwarantowane dzięki Konkret marketpozyczkowy.pl

Wspólnie dopingujmy sportowców z naszego regionu!
Odsłon: 1405
Komentarzy: 0
09:11, 06.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Piotr Golon ze złotem w K1 we Wrocławiu

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon świetnie zaprezentował się I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Sportach Walki. W rywalizacji o Puchar Rektora Komendanta w formule K1 w kategorii -81 kg stoczył zacięte pojedynki i odniósł zwycięstwo.

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Daniel Zaręba z brązem Pucharu Polski w Otwocku

Szkoleniowiec UMKS Victoria Ostrołęka Daniel Zaręba nie tylko szkoli, ale również z powodzeniem sam startuje w imprezach mistrzowskich. Tym razem w Otwocku w Pucharze Polski Seniorów w Kickboxingu wywalczył brązowy medal i pokazał, że jest w dobrej dyspozycji.

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka udanie zaprezentowali się w międzynarodowym turnieju Mazovia Cup 2017 w Tarczynie. To zawody Pucharu Europy federacji UFR, które zgromadziło blisko sześciuset zawodników z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Efektowne zwycięstwo 'Dzikiego' Kubła (wideo)

Efektowne zwycięstwo "Dzikiego" Kubła (wideo)

Mateusz "Dziki" Kubeł to kolejny podopieczny Wojciecha Dudkowskiego z UKS Gladiator Ostrołęka, który odniósł zwycięstwo podczas IX Gali Sztuk Walk. W piątkowy wieczór już pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo nad Sebastianem Milczarkiem z Naczaj Team Wołomin.

Tercjak uległ Sroce w walce K-1 (wideo)

Tercjak uległ Sroce w walce K-1 (wideo)

Podczas IX Gali Sztuk Walk w hali im. Arkadiusza Gołasia w formule K-1 w ringu zaprezentowali się Maciej Tercjak i Mateusz Sroka. Lepszy w walce przeprowadzonej na dystansie trzech rund okazał się reprezentant klubu Semiramida Pułtusk. Obejrzyj pojedynek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo