Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Unia Basket uległa MUKS Piaseczno (zdjęcia, wideo)

Zawodniczki Unii Basket Ostrołęka w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Koszykówki U-15 musiały uznać wyższość MUKS Piaseczno 42:65. Podopieczne trenera Mariusza Mierzejewskiego zagrały tym razem nieskutecznie i musiały uznać wyższość rywalek.

W pierwszej kwarcie Unia Basket uległa 13:16. W kolejnej odsłonie meczu rywalki z Piaseczna ponownie okazały się lepsze 15:10 i do przerwy prowadziły różnicą ośmiu punktów. Kluczowa dla losów spotkania okazała się trzecia kwarta, w której gospodynie przegrały 7:19.

W ostatniej odsłonie meczu rywalki wygrały różnicą trzech punktów i w całym meczu zapisały na swoim koncie pewne zwycięstwo. Najwięcej punktów dla koszykarek Unii Basket zdobyła tym razem Zuzanna Władysiuk - 15.

Kolejne spotkanie koszykarki Unii Basket rozegrają już w niedzielę, 10 grudnia o godz. 12.30. W meczu przed własną publicznością podejmą MUKS Pivot Piastów. Zapraszamy w imieniu klubu na spotkanie do hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

MUKS Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno 42:65 (13:16, 10:15, 7:19, 12:15)
Punkty dla Unii: Auguściak 0, Brzezowska 4, Piórkowska 2, Plewko 13, Władysiuk 15, Zając 6, Dziadak 0, Mierzwa 0, Pyskło 0, Władysiuk 15, W. Maciak 2, J. Maciak 2.

Spotkanie szóstej kolejki MLK U-15: MUKS Unia Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno