« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 lipca 2018 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi piłkarze powalczą o trofeum. Plan turnieju

Drużyny z całego regionu przystąpią do rywalizacji w kolejnym turnieju organizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. Tym razem w zmaganiach o puchar przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego rywalizować będzie dziesięć zespołów w dwóch grupach.


Zawody zostały zaplanowane na rocznika 2007 i młodsi. W grupie A zaprezentują się zespoły: OTS Korona I Ostrołęka, Ruch Wysokie Mazowieckie, APN II Ostrołęka, MŁKS Łomża i dziewczęta Jantaru Ostrołęka.

 

W grupie B do rywalizacji przystąpią z kolei: APN I Ostrołęka, Olimp Ciechanów, Olimpia Zambrów, OTS Korona II Ostrołęka i Orzeł Sypniewo. Początek rywalizacji w turnieju został zaplanowany na godz. 10.00. Finał na godz. 16.45, a tuż po nim dojdzie do dekoracji najlepszych zespołów i wręczenia nagród indywidualnych.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem turnieju, który już w niedzielę, 10 grudnia zostanie przeprowadzony w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. 

Odsłon: 10071
Komentarzy: 4
09:05, 08.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korona przed pierwszym sprawdzianem z Ruchem

Korona przed pierwszym sprawdzianem z Ruchem

Po kilku dniach wspólnych treningów piłkarze ostrołęckiej Korony rozpoczną rywalizację w meczach sparingowych. Podopieczni trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela w pierwszym spotkaniu zmierzą się z trzecioligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie.

KS CK Troszyn kontra Narew 1962 Ostrołęka

KS CK Troszyn kontra Narew 1962 Ostrołęka

Piłkarze KS CK Troszyn w pierwszym sparingowym spotkaniu zmierzą się z Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego mają za sobą pierwsze treningi i chcą dobrze przygotować się do nowego sezonu ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

Walkiewicz zastąpi Łyzińskiego w Koronie?

Walkiewicz zastąpi Łyzińskiego w Koronie?

19-letni bramkarz Rozwoju Warszawa Robert Walkiewicz może w przyszłym sezonie wystąpić w barwach Korony Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W zespole mógłby zastąpić Andrzeja Łyzińskiego i wypełnić miejsce w składzie przeznaczone dla młodzieżowca.

Rodzinny Rajd Rowerowy pojedzie po raz trzeci

Rodzinny Rajd Rowerowy pojedzie po raz trzeci

Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki przez powiat ostrołęcki pojedzie po raz trzeci. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

Dwanaście zespołów w nowym sezonie B klasy

Dwanaście zespołów w nowym sezonie B klasy

Dwanaście zespołów przystąpi do rywalizacji w nowym sezonie w rozgrywkach piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka. Faworytami zmagań są piłkarze Korony II Ostrołęka, Świtu Baranowo i rewelacyjnie spisującego się w minionym sezonie Wymakracza Długosiodło.

» Wasze komentarze

Rodzic piłkarzy 2 klubów. @ 23:06, 08.12.2017r. IP: *.*.42.240

Korona co tydzień jakiś turniej w tygodniu tez turniej. Coś się tam mocno ruszyło.
Może inne zespoły tez coś ruszą z jakąś inicjatywą chętnie pomogę.

kolega grocha @ 23:47, 08.12.2017r. IP: *.*.34.82

Wszystkie turnieje o puchar i patronatem jednej osoby? Czy to nie dziwne

Kibic @ 13:58, 10.12.2017r. IP: *.*.98.148

A gdzie inne stowarzyszenia sportowe? Najlepiej czekać na dotacje Prezydenta. W

iga @ 11:38, 11.12.2017r. IP: *.*.2.174

Fajnie że się coś dzieje w tym klubie. Spora ilość organizowanych turnieji, i to otwartych też dla innych zespołów z miasta. Przydało by się aby pozostałe zespoły też organizowały takie imprezy. Koszty wtedy dla Ostrołęckich drużyn są mniejsze, miasto zyskuje na atrakcyjności a dzieciaki ciągle graja. Do roboty.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo