« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi piłkarze powalczą o trofeum. Plan turnieju

Drużyny z całego regionu przystąpią do rywalizacji w kolejnym turnieju organizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. Tym razem w zmaganiach o puchar przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego rywalizować będzie dziesięć zespołów w dwóch grupach.


Zawody zostały zaplanowane na rocznika 2007 i młodsi. W grupie A zaprezentują się zespoły: OTS Korona I Ostrołęka, Ruch Wysokie Mazowieckie, APN II Ostrołęka, MŁKS Łomża i dziewczęta Jantaru Ostrołęka.

 

W grupie B do rywalizacji przystąpią z kolei: APN I Ostrołęka, Olimp Ciechanów, Olimpia Zambrów, OTS Korona II Ostrołęka i Orzeł Sypniewo. Początek rywalizacji w turnieju został zaplanowany na godz. 10.00. Finał na godz. 16.45, a tuż po nim dojdzie do dekoracji najlepszych zespołów i wręczenia nagród indywidualnych.


JBB

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem turnieju, który już w niedzielę, 10 grudnia zostanie przeprowadzony w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. 

Odsłon: 4460
Komentarzy: 4
09:05, 08.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarze Korony przed pierwszym sparingiem

Piłkarze Korony przed pierwszym sparingiem

Piłkarze ostrołęckiej Korony mają za sobą już dwa tygodnie przygotowań do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrają pierwsze spotkanie sparingowe z Olimpią Zambrów na terenie rywala.

Turniej Jantar Cup 2018 po raz trzeci. Plan zawodów

Turniej Jantar Cup 2018 po raz trzeci. Plan zawodów

To już trzeci z rzędu turniej Jantar Cup 2018, który zostanie rozegrany w hali im. Arkadiusza Gołasia w styczniu. Tym razem do rywalizacji przystąpią zawodniczki z rocznika 2004 i młodsze. W sumie w rywalizacji obejrzymy osiem zespołów.

Młodziczki Jantarki na podium (zdjęcia, wideo)

Młodziczki Jantarki na podium (zdjęcia, wideo)

Turniej dla młodych nadziei piłki nożnej z rocznika 2006 i młodsi zorganizował klub Jantar Ostrołęka. W zmaganiach najlepiej zaprezentowały się zawodniczki Stomilu Olsztyn, które lepszym bilansem brakowym okazały się lepsze od Fortów Piątnica.

Jantarki tym razem ze srebrem (zdjęcia, wideo)

Jantarki tym razem ze srebrem (zdjęcia, wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wywalczyły drugą lokatę w turnieju piłki nożnej kobiet, którego były organizatorem w hali im. Arkadiusza Gołasia. Podopieczne trenera Pawła Zyśka w finałowym spotkaniu musiały uznać wyższość pierwszoligowego przegrywając KS Raszyn 0:3.

Kowalkowski: Nie chciałem opuszczać Korony, ale...

Kowalkowski: Nie chciałem opuszczać Korony, ale...

Paweł Kowalkowski w rundzie wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej nie będzie reprezentować barw ostrołęckiej Korony. Nie wiadomo, czy w rundzie rewanżowej 25-letni piłkarz wybiegnie na boisku również w barwach innego klubu.

» Wasze komentarze

Rodzic piłkarzy 2 klubów. @ 23:06, 08.12.2017r. IP: *.*.42.240

Korona co tydzień jakiś turniej w tygodniu tez turniej. Coś się tam mocno ruszyło.
Może inne zespoły tez coś ruszą z jakąś inicjatywą chętnie pomogę.

kolega grocha @ 23:47, 08.12.2017r. IP: *.*.34.82

Wszystkie turnieje o puchar i patronatem jednej osoby? Czy to nie dziwne

Kibic @ 13:58, 10.12.2017r. IP: *.*.98.148

A gdzie inne stowarzyszenia sportowe? Najlepiej czekać na dotacje Prezydenta. W

iga @ 11:38, 11.12.2017r. IP: *.*.2.174

Fajnie że się coś dzieje w tym klubie. Spora ilość organizowanych turnieji, i to otwartych też dla innych zespołów z miasta. Przydało by się aby pozostałe zespoły też organizowały takie imprezy. Koszty wtedy dla Ostrołęckich drużyn są mniejsze, miasto zyskuje na atrakcyjności a dzieciaki ciągle graja. Do roboty.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo