« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Marek Karczewski nadal prezesem KK24h

Marek Karczewski przez kolejną kadencję będzie prezesem Klubu Kolarskiego 24h. Podczas walnego zgromadzenia członków klubu zostały wyznaczone cele na 2018 rok. Jakie będzie najważniejsze starty i cele stawiane przez zawodnikami przez obecny zarząd?


Przed Klubem Kolarskim 24h kolejny rok wyzwań, w którym z pewnością nie zabraknie licznych startów.

- W 2018 roku mamy plany, aby startować częściej w imprezach typu Mistrzostwa Polski Amatorów - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - O startach w cyklach wyścigów MTB nie chcemy jeszcze mówić, bo wahamy się pomiędzy "Maratony Kresowe MTB", "Mazury MTB", "Poland Bike MTB" i "Mazovia MTB". Wybór jest duży i dopiero po nowym roku zdecydujemy, gdy tylko ukażą się oficjalne kalendarze poszczególnych cykli.

 

Klub Kolarski 24h przymierza się także do ustalenia organizacji zawodów na sezon wiosenno-letni również w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.
- Jedynym pewnym terminem naszego kalendarza, co do organizacji wyścigów jest tradycyjny 15 sierpnia 2018 roku - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Tego dnia zorganizujemy X Jazdę Indywidualną Na Czas w Rzekuniu, na dystansie 10 km. Tradycyjnie w planie na nowy rok mamy zachęcanie do sportu kolarskiego młodzieży ze szkół podstawowych i średnich. Planujemy spotkania w szkołach i werbowanie młodego narybku do kolarstwa, które jest ciężkim sportem i tylko nieliczni młodzi adepci decydują się na tę dyscyplinę. Krótko mówiąc chcemy zrobić więcej całym zarządem klubu.


Łubudu

W skład obecnego zarządu są także Krzysztof Modzelewski, Mariusz Rynkiewicz i Elżbieta Podeszwa. W składzie komisji rewizyjnej znajdują się: Leszek Kleczkowski, Sylwester Grabowski i Piotr Nabiałek.

Odsłon: 12003
Komentarzy: 8
09:15, 08.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Kibic @ 14:18, 08.12.2017r. IP: *.*.131.46

Gratulacje dla klubu kk24 za mądry wybór. Będziecie mieli jeszcze lepiej.Bo lepszego prezesanie znajdziecie

też kibic @ 18:57, 08.12.2017r. IP: *.*.232.131

Prezes ok ale nie ma się czym podniecać, te wyścigi to amatorszczyzna dla grubasków, by trochę kilogramków zgubić a nie sport wyczynowy.

amator_sportu @ 19:56, 08.12.2017r. IP: *.*.105.172

Nie ważne, że to sport amatorski. Ważne, że się komuś chce. Podziw dla każdego prezesa społecznego w każdej dyscyplinie, który poświęca prywatny czas i prywatne pieniądze aby dawać radość innym.

też kibic @ 21:33, 08.12.2017r. IP: *.*.92.150

do wyżej:

Całkowicie się zgadzam, tylko robienie z takiej sobie zabawy dużego halo jest trochę zabawne. Mimo wszystko pozdrawiam kolarzy, jak i amatorów wszystkich dyscyplin... i trochę zazdroszczę tego zacięcia!

tez kibic @ 08:04, 09.12.2017r. IP: *.*.165.22

Do:tez kibic. Nie wiesz po co sie robi takie halo ? Komus ewidentnie zalezy na medialnej reklamie, chce sie wypromować.

idioci @ 09:29, 09.12.2017r. IP: *.*.38.82

Jakie znowu halo? To portal regionalny, więc o czym mają pisać? O celebrytach i prezydencie? Weźcie rozbieg i pier dol nij cie z barana w ściane. Panie Marku gratulację, trzymam kciuki!

Michał @ 11:09, 09.12.2017r. IP: *.*.136.58

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu gratuluje Marku i 3mam kciuki.

Obserwator @ 11:37, 09.12.2017r. IP: *.*.165.140

Szanuje prace Marka, ale o czym Wy piszecie przeciez nie bylo zadnych wyborow na prezesa klubu kk24h-piszcie prawde

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo