« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pasjonujące starcia tenisistów (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyła rywalizacja najlepszych tenisistów z ostrołęckich szkół średnich w walce o puchar prezydenta. W rywalizacji najlepszy okazał się reprezentant ZSZ nr 2 Daniel Kęszczyk, który w finale pokonał Andrzeja Zycha z III LO. Poznaj wszystkich medalistów.


Podopieczny wieloletniego nauczyciela Jerzego Dąbrowskiego wygrał finałowy mecz po zaciętej walce 2:1 (8:11, 12:10, 11:8). W spotkaniu o drugą lokatę Jakub Dudziec z ZSZ nr 4 pokonał z kolei Andrzeja Zycha 2:0 (11:8, 11:8). Tuż za podium został z kolei sklasyfikowany Mateusz Sawicki z ZSZ nr 1.

 

Dekoracji najlepszych reprezentantów szkół z miasta Ostrołęki dokonali wspólnie wiceprezydent Grzegorz Płocha i wicedyrektor MZOSTiIT Radosław Stachacz.


JBB

Rywalizacja o medale w kolejnych konkurencjach nabiera tempa, a do przeprowadzenia w 2017 roku pozostały jeszcze drużynowe rozgrywki w kategorii kobiet i mężczyzn, które zostały zaplanowane na czwartek, 14 grudnia w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Następnie w rozgrywkach nastąpi dłuższa przerwa, która potrwa do 5 lutego. Wówczas w dwudniowych mistrzostwach i puchar prezydenta powalczą siatkarki. W obecnym sezonie rywalizacja zostanie przeprowadzona także w piłce ręcznej, koszykówce, piłce nożnej na otwartym stadionie oraz tenisie ziemnym.

 

Zobacz zdjęcia:
Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 9208
Komentarzy: 0
09:59, 12.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo