« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe zabawy na korcie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe sprawiło wiele radości zawodniczkom i zawodnikom, którzy wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym. W hali w Wojciechowicach przez kilka godzin trwały gry i zabawy dla najmłodszych oraz turnieju młodzieżowy dla juniorów.


W gronie juniorów do lat 16 najlepszy okazał się Ludwik Ossowski, który w finale pokonał Michała Koska 7:2, 7:5. Na trzeciej lokacie eq aequo uplasowały się Emilia Pecura i Agata Dębek. Kolejne lokaty zajęły Sandra Werner, Michał Brodacki i Piotr Bacławski.

 

Zdecydowanie więcej emocji dostarczyły gry i zabawy dla najmłodszych adeptów tenisa ziemnego, które przeprowadzili instruktorzy Jakub Nosek i Daniel Dąbrowski. Dla licznej grupy mini tenisa został przeprowadzony szereg konkurencji z podziałem na dwie kategorie wiekowe, w których zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy.

 

W grupie starszej zostali nagrodzeni: Tomasz Charyton, Filip Techmański, Wojciech Łępicki, Zofia Długołęcka, Julek Żerański, Łukasz Opęchowski, Joanna Tyszka, Mateusz Kochański, Borys Michalik, Tymoteusz Ruszczewicz. W grupie młodszej zostali nagrodzeni: Maksymilian Sęk, Sandra Marciniak, Kostek Czapski, Malwina Marciniak, Helena Żerańska, Oliwia Czapska, Aniela Podolak, Jan Borkowski, Seweryn Łępicki, Maria Borkowska.

 

- Cieszymy się bardzo z dużego zainteresowania naszą mikołajkową propozycją dla najmłodszych - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Dziękujemy za pomoc i wsparcie naszego turnieju dyrektorowi MZOSTiIT Robertowi Juchniewiczowi oraz sponsorom Konkret maketpozyczkowy.pl, Piekarni Kurpiowskiej Serafin oraz Hurt i Detal Roman Szkopek.


JBB

Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego. Więcej informacji z tenisowych imprez organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowe Turnieje Tenisa Ziemnego OST dla dzieci i młodzieży

 

Odsłon: 11478
Komentarzy: 1
10:07, 12.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

gracz @ 10:28, 12.12.2017r. IP: *.*.53.176

Bardzo fajna impreza. Brawo za pomysł i inicjatywę. Oby jak najwięcej takich wydarzeń. Super podejście do dzieci przez trenerów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo