« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe zabawy na korcie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe sprawiło wiele radości zawodniczkom i zawodnikom, którzy wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym. W hali w Wojciechowicach przez kilka godzin trwały gry i zabawy dla najmłodszych oraz turnieju młodzieżowy dla juniorów.


W gronie juniorów do lat 16 najlepszy okazał się Ludwik Ossowski, który w finale pokonał Michała Koska 7:2, 7:5. Na trzeciej lokacie eq aequo uplasowały się Emilia Pecura i Agata Dębek. Kolejne lokaty zajęły Sandra Werner, Michał Brodacki i Piotr Bacławski.

 

Zdecydowanie więcej emocji dostarczyły gry i zabawy dla najmłodszych adeptów tenisa ziemnego, które przeprowadzili instruktorzy Jakub Nosek i Daniel Dąbrowski. Dla licznej grupy mini tenisa został przeprowadzony szereg konkurencji z podziałem na dwie kategorie wiekowe, w których zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy.

 

W grupie starszej zostali nagrodzeni: Tomasz Charyton, Filip Techmański, Wojciech Łępicki, Zofia Długołęcka, Julek Żerański, Łukasz Opęchowski, Joanna Tyszka, Mateusz Kochański, Borys Michalik, Tymoteusz Ruszczewicz. W grupie młodszej zostali nagrodzeni: Maksymilian Sęk, Sandra Marciniak, Kostek Czapski, Malwina Marciniak, Helena Żerańska, Oliwia Czapska, Aniela Podolak, Jan Borkowski, Seweryn Łępicki, Maria Borkowska.

 

- Cieszymy się bardzo z dużego zainteresowania naszą mikołajkową propozycją dla najmłodszych - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. - Dziękujemy za pomoc i wsparcie naszego turnieju dyrektorowi MZOSTiIT Robertowi Juchniewiczowi oraz sponsorom Konkret maketpozyczkowy.pl, Piekarni Kurpiowskiej Serafin oraz Hurt i Detal Roman Szkopek.


Esprit

Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego. Więcej informacji z tenisowych imprez organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowe Turnieje Tenisa Ziemnego OST dla dzieci i młodzieży

 

Odsłon: 12235
Komentarzy: 1
10:07, 12.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

gracz @ 10:28, 12.12.2017r. IP: *.*.53.176

Bardzo fajna impreza. Brawo za pomysł i inicjatywę. Oby jak najwięcej takich wydarzeń. Super podejście do dzieci przez trenerów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo