« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarze Energi Net zaprezentowani (zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka zostali oficjalnie zaprezentowani przed kolejnymi spotkaniami rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika nie tylko zyskali nowe stroje meczowe i dresy, ale również sponsora strategicznego na dalszą część sezonu.


- Cieszymy się bardzo z faktu, że dołączył do nas sponsor i będziemy występować w kolejnych spotkaniach jako Energa Net Ostrołęka - mówi prezes ASPS Net Ostrołęka Stanisław Nowaczyk. - Chcemy walczyć o jak najlepsze wyniki w rozgrywkach II ligi i zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania nas podczas kolejnych meczów.

 

Podczas szybkiej prezentacji zespołu zaprezentowali się: Kamil Graczyk, Patryk Szwaradzki, Łukasz Stojke, Kamil Guzewicz, Jakub Nurczyński, Paweł Zdrojewski, Arkadiusz Piasta, Jakub Macyra, Grzegorz Kowalczyk, Michał Tomczak i Tobiasz Wojtkowski. Zabrakło z przyczyn osobistych jedynie środkowego Tomasza Obuchowicza.


Esprit

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć siatkarzy Energi Net Ostrołęka oraz na najbliższe ligowe starcie biało-czerwonych z MOS Wola Warszawa. Mecz już w sobotę, 16 grudnia o godz. 18.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Patronat medialny nad zespołem kolejny sezon sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
Siatkarze Energi Net Ostrołęka zaprezentowani

Odsłon: 19409
Komentarzy: 0
08:47, 14.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo