« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe batalie tenisistów (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i zaciętych konfrontacji dostarczyły Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym. Młodzież ze szkół średnich w kategoriach kobiet i mężczyzn rywalizowała o puchary i miano najlepszego zespołu w mieście. Poznaj najlepsze zespoły mistrzostw.


W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się zawodniczki I Liceum Ogólnokształcące (Wiktoria Piorunek, Edyta Olkowska, Łucja Pisiak, Martyna Trzcińska). W finałowym meczu podopieczne Sylwii Werpachowska pokonały Zespół Szkół Zawodowych nr 4 7:1 (Magda Ciszkowska, Karolina Mażewska, Natalia Nadolna, Anita Dumała) dowodzone przez Katarzynę Kowalską.

 

Trzecie miejsce zajął w rywalizacji Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (Klaudia Parzych, Kinga Olender, Ola Kozłowska, Karolina Domian) pod wodzą Łukasza Ryfy.

 

W rywalizacji panów wygrała drużyna prowadzona przez Katarzynę Kowalską z Zespół Szkół Zawodowych nr 4 (Kamil Różycki, Jakub Dudziec, Patryk Kruczyk, Sebastian Godlewski), która w finale pokonał zespół Jerzego Dąbrowskiego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 5:3 (Daniel Kęszczyk, Sebastian Józwik, Sebastian Bakuła, Piotr Rychlicki).


JBB

Brązowe medale wywalczyli reprezentanci Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (Krystian Duszak, Daniel Kamiński, Konrad Różycki, Jacek Laskowski). W turnieju prowadzeni przez Łukasza Ryfę. Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Nagrody zwycięskim drużynom wręczali wiceprezydent Grzegorz Płocha i dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

 

Zobacz zdjęcia:
Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 12041
Komentarzy: 1
05:15, 16.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

ja @ 19:12, 16.12.2017r. IP: *.*.243.85

Pozdrawiam dziewczynę ze zdjęcia 20 :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo