« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Drużynowe batalie tenisistów (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i zaciętych konfrontacji dostarczyły Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym. Młodzież ze szkół średnich w kategoriach kobiet i mężczyzn rywalizowała o puchary i miano najlepszego zespołu w mieście. Poznaj najlepsze zespoły mistrzostw.


W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się zawodniczki I Liceum Ogólnokształcące (Wiktoria Piorunek, Edyta Olkowska, Łucja Pisiak, Martyna Trzcińska). W finałowym meczu podopieczne Sylwii Werpachowska pokonały Zespół Szkół Zawodowych nr 4 7:1 (Magda Ciszkowska, Karolina Mażewska, Natalia Nadolna, Anita Dumała) dowodzone przez Katarzynę Kowalską.

 

Trzecie miejsce zajął w rywalizacji Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (Klaudia Parzych, Kinga Olender, Ola Kozłowska, Karolina Domian) pod wodzą Łukasza Ryfy.

 

W rywalizacji panów wygrała drużyna prowadzona przez Katarzynę Kowalską z Zespół Szkół Zawodowych nr 4 (Kamil Różycki, Jakub Dudziec, Patryk Kruczyk, Sebastian Godlewski), która w finale pokonał zespół Jerzego Dąbrowskiego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 5:3 (Daniel Kęszczyk, Sebastian Józwik, Sebastian Bakuła, Piotr Rychlicki).


Łubudu

Brązowe medale wywalczyli reprezentanci Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (Krystian Duszak, Daniel Kamiński, Konrad Różycki, Jacek Laskowski). W turnieju prowadzeni przez Łukasza Ryfę. Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Nagrody zwycięskim drużynom wręczali wiceprezydent Grzegorz Płocha i dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

 

Zobacz zdjęcia:
Drużynowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 12731
Komentarzy: 1
05:15, 16.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

ja @ 19:12, 16.12.2017r. IP: *.*.243.85

Pozdrawiam dziewczynę ze zdjęcia 20 :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo