Tancerze UKS Atria wytańczyli grad medali

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Atria w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Z zawodów młodzi tancerze powrócili z dziesięcioma medalami. Zobacz, kto tym razem wywalczył trofea.

Złoty medal zdobyli Jan Śniadach i Oliwia Mróz w kategorii 8-9 lat, klasa H. Bardzo udanie w kategorii 8-9 lat, klasa G zadebiutowali Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska, którzy uplasowali się na drugiej lokacie. W kategorii 10-11 lat, klasa H drugie miejsce zajęła z kolei para Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk.

W kategorii 10-11 lat, klasa G na najniższym stopniu podium uplasowali się: Alan Świderek i Klaudia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel, którzy debiutowali w tej klasie. W gronie solistek do 11 lat, klasa H złoto zdobyła Kornelia Kuśmierczyk. W gronie solistek do 11 lat, klasa G srebrny medal zdobyła Łucja Sakowska, a brązowy Gabrysia Samsel.

W kategorii 12-13 lat, klasa D tańce standardowe złoty medal zdobyli Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie srebrny medal zdobyli Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik.

Wcześniej tancerze Atrii bardzo udanie zaprezentowali się także w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open. Złote medali wywalczyli w kategorii 8-9 lat, klasa H Krzyś Pabich i Łucja Sakowska oraz Jaś Śniadach i Oliwia Mróz.

W kategorii 10-11 lat, klasa H złote medale wywalczyli Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel oraz Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Alan Świderek i Klaudia Mróz. Z kolei Krzysztof Pabich w parze z Łucją Sakowską oraz Piotr Krawczyk w parze z Gabrysią Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Odsłon: 16138