« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze UKS Atria wytańczyli grad medali

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Atria w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Z zawodów młodzi tancerze powrócili z dziesięcioma medalami. Zobacz, kto tym razem wywalczył trofea.


Złoty medal zdobyli Jan Śniadach i Oliwia Mróz w kategorii 8-9 lat, klasa H. Bardzo udanie w kategorii 8-9 lat, klasa G zadebiutowali Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska, którzy uplasowali się na drugiej lokacie. W kategorii 10-11 lat, klasa H drugie miejsce zajęła z kolei para Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa G na najniższym stopniu podium uplasowali się: Alan Świderek i Klaudia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel, którzy debiutowali w tej klasie. W gronie solistek do 11 lat, klasa H złoto zdobyła Kornelia Kuśmierczyk. W gronie solistek do 11 lat, klasa G srebrny medal zdobyła Łucja Sakowska, a brązowy Gabrysia Samsel.

 

W kategorii 12-13 lat, klasa D tańce standardowe złoty medal zdobyli Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie srebrny medal zdobyli Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik.


Lubudu

Wcześniej tancerze Atrii bardzo udanie zaprezentowali się także w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open. Złote medali wywalczyli w kategorii 8-9 lat, klasa H Krzyś Pabich i Łucja Sakowska oraz Jaś Śniadach i Oliwia Mróz.

W kategorii 10-11 lat, klasa H złote medale wywalczyli Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel oraz Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Alan Świderek i Klaudia Mróz. Z kolei Krzysztof Pabich w parze z Łucją Sakowską oraz Piotr Krawczyk w parze z Gabrysią Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Odsłon: 12534
Komentarzy: 1
08:34, 21.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Aga @ 20:24, 21.12.2017r. IP: *.*.181.177

Najlepszy Klub!!!! Gratulacje dla Pani Kasi a dla tancerzy dalszych sukcesów tak trzymac

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo