« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze UKS Atria wytańczyli grad medali

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Atria w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Z zawodów młodzi tancerze powrócili z dziesięcioma medalami. Zobacz, kto tym razem wywalczył trofea.


Złoty medal zdobyli Jan Śniadach i Oliwia Mróz w kategorii 8-9 lat, klasa H. Bardzo udanie w kategorii 8-9 lat, klasa G zadebiutowali Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska, którzy uplasowali się na drugiej lokacie. W kategorii 10-11 lat, klasa H drugie miejsce zajęła z kolei para Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa G na najniższym stopniu podium uplasowali się: Alan Świderek i Klaudia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel, którzy debiutowali w tej klasie. W gronie solistek do 11 lat, klasa H złoto zdobyła Kornelia Kuśmierczyk. W gronie solistek do 11 lat, klasa G srebrny medal zdobyła Łucja Sakowska, a brązowy Gabrysia Samsel.

 

W kategorii 12-13 lat, klasa D tańce standardowe złoty medal zdobyli Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie srebrny medal zdobyli Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik.Wcześniej tancerze Atrii bardzo udanie zaprezentowali się także w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open. Złote medali wywalczyli w kategorii 8-9 lat, klasa H Krzyś Pabich i Łucja Sakowska oraz Jaś Śniadach i Oliwia Mróz.

W kategorii 10-11 lat, klasa H złote medale wywalczyli Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel oraz Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Alan Świderek i Klaudia Mróz. Z kolei Krzysztof Pabich w parze z Łucją Sakowską oraz Piotr Krawczyk w parze z Gabrysią Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Odsłon: 9318
Komentarzy: 1
08:34, 21.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria w ostatnich imprezach przeprowadzonych w Suszu i Elblągu. Z zawodów podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej powrócili z bardzo znaczącymi osiągnięciami.

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Sukcesem zakończyły się II Mistrzostwa Polski Cheerleaders, które odbyły się w niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia. W imprezie zaprezentowało się ponad pół tysiąca zawodników, a na podium mistrzostw aż trzynastokrotnie stawali tancerze z ostrołęckiej Pasji. 

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostw Polski Cheerleaders rozpoczęły się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Do rywalizacji przystąpi blisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich liczna reprezentacja klubu Pasja. Oglądaj wydarzenie na żywo.

» Wasze komentarze

Aga @ 20:24, 21.12.2017r. IP: *.*.181.177

Najlepszy Klub!!!! Gratulacje dla Pani Kasi a dla tancerzy dalszych sukcesów tak trzymac

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo