« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze UKS Atria wytańczyli grad medali

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Atria w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Z zawodów młodzi tancerze powrócili z dziesięcioma medalami. Zobacz, kto tym razem wywalczył trofea.


Złoty medal zdobyli Jan Śniadach i Oliwia Mróz w kategorii 8-9 lat, klasa H. Bardzo udanie w kategorii 8-9 lat, klasa G zadebiutowali Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska, którzy uplasowali się na drugiej lokacie. W kategorii 10-11 lat, klasa H drugie miejsce zajęła z kolei para Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa G na najniższym stopniu podium uplasowali się: Alan Świderek i Klaudia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel, którzy debiutowali w tej klasie. W gronie solistek do 11 lat, klasa H złoto zdobyła Kornelia Kuśmierczyk. W gronie solistek do 11 lat, klasa G srebrny medal zdobyła Łucja Sakowska, a brązowy Gabrysia Samsel.

 

W kategorii 12-13 lat, klasa D tańce standardowe złoty medal zdobyli Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie srebrny medal zdobyli Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik.Wcześniej tancerze Atrii bardzo udanie zaprezentowali się także w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open. Złote medali wywalczyli w kategorii 8-9 lat, klasa H Krzyś Pabich i Łucja Sakowska oraz Jaś Śniadach i Oliwia Mróz.

W kategorii 10-11 lat, klasa H złote medale wywalczyli Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel oraz Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Alan Świderek i Klaudia Mróz. Z kolei Krzysztof Pabich w parze z Łucją Sakowską oraz Piotr Krawczyk w parze z Gabrysią Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Odsłon: 10838
Komentarzy: 1
08:34, 21.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Aga @ 20:24, 21.12.2017r. IP: *.*.181.177

Najlepszy Klub!!!! Gratulacje dla Pani Kasi a dla tancerzy dalszych sukcesów tak trzymac

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo