« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze UKS Atria wytańczyli grad medali

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Atria w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa. Z zawodów młodzi tancerze powrócili z dziesięcioma medalami. Zobacz, kto tym razem wywalczył trofea.


Złoty medal zdobyli Jan Śniadach i Oliwia Mróz w kategorii 8-9 lat, klasa H. Bardzo udanie w kategorii 8-9 lat, klasa G zadebiutowali Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska, którzy uplasowali się na drugiej lokacie. W kategorii 10-11 lat, klasa H drugie miejsce zajęła z kolei para Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk.

 

W kategorii 10-11 lat, klasa G na najniższym stopniu podium uplasowali się: Alan Świderek i Klaudia Mróz oraz Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel, którzy debiutowali w tej klasie. W gronie solistek do 11 lat, klasa H złoto zdobyła Kornelia Kuśmierczyk. W gronie solistek do 11 lat, klasa G srebrny medal zdobyła Łucja Sakowska, a brązowy Gabrysia Samsel.

 

W kategorii 12-13 lat, klasa D tańce standardowe złoty medal zdobyli Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska. W kategorii 14-15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie srebrny medal zdobyli Mateusz Wielgoliński i Krysia Podsiadlik.


JBB

Wcześniej tancerze Atrii bardzo udanie zaprezentowali się także w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Twist Białystok Open. Złote medali wywalczyli w kategorii 8-9 lat, klasa H Krzyś Pabich i Łucja Sakowska oraz Jaś Śniadach i Oliwia Mróz.

W kategorii 10-11 lat, klasa H złote medale wywalczyli Piotr Krawczyk i Gabrysia Samsel oraz Kacper Ramos i Kornelia Kuśmierczyk. W kategorii 10-11 lat, klasa G trzecie miejsce zajęli Alan Świderek i Klaudia Mróz. Z kolei Krzysztof Pabich w parze z Łucją Sakowską oraz Piotr Krawczyk w parze z Gabrysią Samsel uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej G.

Odsłon: 9795
Komentarzy: 1
08:34, 21.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

Zatańczą 'o Złotą Podwiązkę'. Odbierz bilet!

Zatańczą "o Złotą Podwiązkę". Odbierz bilet!

Tancerze z całego kraju już w najbliższy weekend będą rywalizować w XXXV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę". Na zawody zaprasza Klub Tańca Towarzyskiego "FAN" działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury.

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Julia Morawska najlepsza w Europie (wideo)

Złoty medal w europejskich mistrzostwach mażoretek wywalczyła reprezentantka ostrołęckiej Pasji - Julia Morawska. Podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej bardzo udanie zaprezentowała się w solówce w chorwackim Zagrzebiu w kategorii juniorów.

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

» Wasze komentarze

Aga @ 20:24, 21.12.2017r. IP: *.*.181.177

Najlepszy Klub!!!! Gratulacje dla Pani Kasi a dla tancerzy dalszych sukcesów tak trzymac

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo