« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mielnik: Nie będzie łatwo dogonić BAS Białystok

Siatkarze Energi Net Ostrołęka po trzynastu kolejkach rozgrywek II ligi w grupie drugiej plasują się na pozycji wicelidera. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika tracą do pierwszego zespołu w ligowej tabeli BAS Białystok obecnie sześć punktów.


- Ciężki i trudny okres sezonu zasadniczego za nami - mówi szkoleniowiec Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik. - Ostatnie miesiące to walka z problemami zdrowotnymi i pozasportowymi, które wpływały na grę naszego zespołu. Uważam, że wyszliśmy z tego obronną ręką i drugie miejsce na chwilę obecną to minimum, które powinniśmy osiągnąć. Walczyliśmy i próbowaliśmy ustabilizować naszą grę, co udało się dopiero w ostatnich meczach, bo wcześniej to był nasz największy problem. Jestem jednak zadowolony, bo zespół pokazał, że jest głodny zwycięstw, walczy mimo problemów i nie poddaje się. Cieszę się również, że charakter zespołu się nie zmienił, walka i agresją na boisku jest i nawet jak nam nie idzie, walczymy do końca o zwycięstwo dla siebie i kibiców.

 

Biało-czerwoni mają obecnie chwilę wytchnienia i mogą złapać drugi oddech. Tuż po świętach wracają jednak do ciężkiego treningu i przygotować do kolejnych meczów II ligi.
- Po świętach wracamy do ostrego treningu, bo na pewno takiego treningu nam brakuje i brakowało - mówi trener Mateusz Mielnik. - Przez problemy zdrowotne mieliśmy ograniczone możliwości. Popracujemy nad fizyką zawodników, bo mamy teraz trochę więcej czasu do następnego meczu. Zrobiliśmy również pełną analizę poszczególnych elementów i na pewno się skupimy nad rzeczami, które nie szły najlepiej. Rok 2017 zakończymy sparingowym meczem w sobotę, 30 grudnia w Suwałkach.


JBB

Siatkarze Energi Net Ostrołęka chcieliby wywalczyć jak najlepszą pozycję przed fazą play-off i z pewnością celem dla zespołu będzie dogonienie lidera z Białegostoku, do którego biało-czerwoni tracą sześć punktów.
- Uważam, że dla nas najważniejsze jest ustabilizowanie naszej gry i poprawa elementów typowo siatkarskich - stwierdza trener Energi Net Ostrołęka. - Dla nas najważniejsze jest to, żeby dobrze przygotować się do play-off, bo ta faza zadecyduje o naszej przyszłości. System rozgrywek jest taki, że dwie drużyny idą dalej. Oczywiście będziemy robić wszystko, żeby BAS Białystok dogonić, ale wiemy, że to dobry zespół i nie będzie łatwo.

Odsłon: 10295
Komentarzy: 0
05:10, 24.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo