« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Golon z kolejnymi sukcesami w K1

Piotr Golon to niezwykle utalentowany zawodnik Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka w kolejnym sezonie bardzo udanie zaprezentował się w kolejnych imprezach, będąc mocnym wsparciem dla całego klubu.


Sezon pełen sukcesów rozpoczął wygraną w świetnym stylu podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie, gdzie pokonał w formule K1 reprezentanta Piszu. W czerwcu podczas Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu wywalczył dwa medale: srebro w formule full contact kickboxing oraz złoto w formule K1 (kategoria -80 kg).

 

W lipcu natomiast świetny występ zanotował podczas gali sportów walki w Pułtusku, gdzie przed czasem w trzeciej rundzie odprawił z kwitkiem miejscowego zawodnika podczas walki w kickboxingu. Rok startowy zamknął w grudniu podczas Mistrzostw Służb Mundurowych w sportach walki, które odbyły się we Wrocławiu, gdzie po trzech zwycięskich walkach zdobył złoty medal w kategorii -81 kg w formule K1.


JBB

Piotr aktualnie studiuje w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. To dobry przykład, że sportową pasję i treningi można pogodzić z nauką na prestiżowej uczelni.

 

Piotr Golon czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.124 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 3491
Komentarzy: 1
05:15, 26.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

Kurp @ 12:37, 30.12.2017r. IP: *.*.39.250

Brawo Piotruś !!:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo