« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale Angeliki Wikieł w Mistrzostwach Polski

Bardzo udanie sezon 2017 zakończyła Angelika Wikieł, która podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców wywalczyła trzy medale. Występująca pod wodzą swojej siostry trenerki - Manueli zdobyła dwa srebrne medale i brązowy.


Dla pływaczki Narwi Ostrołęka był to pierwszy start w nowym barwach po powrocie z Olsztyna, gdzie reprezentowała barwy miejscowego AZS. Największym sukcesem w pierwszej części sezonu był złoty medal na 200 m stylem klasycznym w gronie młodzieżowców podczas Mistrzostw Polski w Lublinie.

 

Teraz utalentowana 19-letnia pływaczka na dystansie 200 m stylem klasycznym uzyskała czas 2:29.05, co oznaczało srebrny medal w gronie młodzieżowców i piąte miejsce w gronie seniorek. Na 100 m stylem klasycznym Angelika Wikieł z czasem 1:10.18 wywalczyła srebro w młodzieżowcach i została sklasyfikowana na szóstym miejscu w gronie seniorek.Na dystansie 50 metrów stylem klasycznym Angelika Wikieł wywalczyła brązowy medal z czasem 32.49 s i siódmą lokatę w gronie seniorek. W efekcie Angelika występująca pod wodzą swojej siostry trenerki Narwi - Manueli do Ostrołęki powróciła z trzema medalami.

 

W zawodach startowała również najmłodsza z sióstr Wikieł - 17-letnia Żaklina, która w zawodach osiągała wartościowe wyniki, ale na każdym z dystansów zakończyła rywalizację w eliminacyjnych wyścigach.

Odsłon: 12591
Komentarzy: 5
14:01, 23.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Asdfgh @ 16:16, 23.12.2017r. IP: *.*.37.59

Cuda, cuda ogłaszajcie - "Moja Ostrołęka" napisała o Narwi...

Brawo dziewczyny!

Marcin @ 00:49, 24.12.2017r. IP: *.*.31.178

Śliczna jest.

kibic @ 06:16, 24.12.2017r. IP: *.*.28.234

Narew to Ostrołęka Narew to sport robotniczy, dla wszystkich. To nie tylko piłka nożna.GRATULACJE!!!

Maja @ 00:01, 25.12.2017r. IP: *.*.54.7

Nie dość że piękne to utalentowane!!! Brawo Brawo Brawo Gratulacje!!!!

Kibic @ 10:46, 25.12.2017r. IP: *.*.232.229

Gratulacje dla zawodniczki i pani trener

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo