« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h nowy sezon otworzą w Czarnowcu

Po sylwestrowej zabawie reprezentanci Klubu Kolarskiej 24h otworzą nowy sezon aktywnie w Czarnowcu w gminie Rzekuń. Na specjalnie przygotowanej trasie przez prezesa klubu Marka Karczewskiego będą mieli do pokonania sześć rund o długości po 2 km każda.


- Każdy może spróbować swoich sił na rowerze i aktywnie spędzić czas po sylwestrowej zabawie - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Myślę, że każdy zawodnik, który rozpocznie sezon właśnie 1 stycznia, będzie miał udany cały rok 2018. Na uczestników czekać będzie tradycyjnie ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

 

Mężczyźni będą mieli do pokonania sześć okrążeń po 2 km, a kobiety cztery okrążenia po 2 km. Na uczestników rywalizacji czeka poczęstunek oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.
- Dzięki pomocy sponsorów Cuba Libre, Best-Office i JBB Bałdyga przygotowaliśmy dla uczestników nagrody - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Zapraszamy wszystkich do rywalizacji na trasie, również osoby, które chcą sprawdzić się w rywalizacji z bardziej doświadczonymi zawodnikami.


Łubudu

Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany w poniedziałek, 1 stycznia na godz. 12.00. Zapisy do zawodów oraz regulamin imprezy organizowanej przez Klub Kolarski 24h dostępny na elektronicznezapisy.pl.

Odsłon: 10624
Komentarzy: 1
08:37, 29.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

KK24h @ 08:34, 30.12.2017r. IP: *.*.117.129

Mapka dojazdu na KK24h - zapraszamy do wspólnej zabawy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo