« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze KTT Fan z medalami i awansami

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze KTT Fan Ostrołęka prowadzeni przez trenera Jarosława Śliwowskiego w zmaganiach turniejowych w Sierpcu, Białymstoku, Olsztynku i Augustowie. Dwie pary uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej.


Mowa o Filipie Radeckim i Klarze Radeckiej (kategoria 10-11 lat, klasa taneczna E), którzy zostali przekwalifikowani do klasy D oraz Kacprze Szmicie i Zuzannie Wiszowatej (kategoria powyżej 15 lat, klasa taneczna D), którzy zostali awansowali do klasy C w tańcach latynoamerykańskich.

 

Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w Sierpcu w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach standardowych wywalczyli piąte miejsce, a w latynoamerykańskich uplasowali się tuż za podium.

 

W Białymstoku Filip Radecki i Klara Radecka w kategorii wiekowej 10-11, klasa E zajęli trzecie miejsce, Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. powyżej 15 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecią lokatę oraz w kat. powyżej 15 lat, klasa D w stylu latynoamerykańskim uplasowali się na czwartej pozycji. Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat w klasie tanecznej C w tańcach standardowych zajęli drugie miejsce, w tańcach w latynoamerykańskich również drugą lokatę.


JBB

Kolejne sukcesy tancerze KTT Fan zapisali na swoim koncie w Olsztynku. Filip Radecki i Klara Radecka w kat. wiekowej 10-11, klasa E zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli awans. Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska w kat. 12-13 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecie miejsce. Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach w latynoamerykańskich zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans. W tańcach standardowych również wywalczyli drugą lokatę II.

 

Ostatnim tegorocznym startem był występ w Augustowie, gdzie Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat, klasa C w tańcach standardowych i tańcach w latynoamerykańskich uplasowali się dwukrotnie na trzecim miejscu. Z kolei Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. pow. 15 C w tańcach standardowych również zajęli trzecią lokatę.

Odsłon: 11028
Komentarzy: 1
10:12, 01.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

Cheerleaderki zakończyły sezon (zdjęcia, wideo)

To był taneczny spektakl pełen wrażeń. Na scenie przy Kupcu cheerleaderki z zespołu Pasja zakończyły sezon. Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wyróżnień oraz słodkich upominków. W wakacyjnych już nastrojach dziewczęta zatańczyły swoje układy.

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

UKS Atria: Taneczne sukcesy Klary i Filipa

Udane starty ma za sobą para taneczna Filip Radecki i Klara Radecka reprezentująca UKS Atria Ostrołęka, działający przy Klubie Lokator OSM. Podopieczni Katarzyny Orlickiej z sukcesami startowali na turniejach w Elblągu, Karpaczu i Wrocławiu.

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Tancerze Atrii z medalami w Suszu i Elblągu

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria w ostatnich imprezach przeprowadzonych w Suszu i Elblągu. Z zawodów podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej powrócili z bardzo znaczącymi osiągnięciami.

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Udane Mistrzostwa Polski (zdjęcia, wideo, wyniki)

Sukcesem zakończyły się II Mistrzostwa Polski Cheerleaders, które odbyły się w niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia. W imprezie zaprezentowało się ponad pół tysiąca zawodników, a na podium mistrzostw aż trzynastokrotnie stawali tancerze z ostrołęckiej Pasji. 

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostwa Polski Cheerledears (oglądaj na żywo)

II Mistrzostw Polski Cheerleaders rozpoczęły się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Do rywalizacji przystąpi blisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników z całego kraju. Wśród nich liczna reprezentacja klubu Pasja. Oglądaj wydarzenie na żywo.

» Wasze komentarze

Kelwary @ 05:48, 14.03.2019r. IP: *.*.44.20

Cialis Pharmacie Paris Does Amoxicillin Ever Expire cialis tablets for sale Generika Fur Levitra

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo