Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Tancerze KTT Fan z medalami i awansami

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze KTT Fan Ostrołęka prowadzeni przez trenera Jarosława Śliwowskiego w zmaganiach turniejowych w Sierpcu, Białymstoku, Olsztynku i Augustowie. Dwie pary uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej.

Mowa o Filipie Radeckim i Klarze Radeckiej (kategoria 10-11 lat, klasa taneczna E), którzy zostali przekwalifikowani do klasy D oraz Kacprze Szmicie i Zuzannie Wiszowatej (kategoria powyżej 15 lat, klasa taneczna D), którzy zostali awansowali do klasy C w tańcach latynoamerykańskich.

Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w Sierpcu w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach standardowych wywalczyli piąte miejsce, a w latynoamerykańskich uplasowali się tuż za podium.

W Białymstoku Filip Radecki i Klara Radecka w kategorii wiekowej 10-11, klasa E zajęli trzecie miejsce, Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. powyżej 15 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecią lokatę oraz w kat. powyżej 15 lat, klasa D w stylu latynoamerykańskim uplasowali się na czwartej pozycji. Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat w klasie tanecznej C w tańcach standardowych zajęli drugie miejsce, w tańcach w latynoamerykańskich również drugą lokatę.

JBB

Kolejne sukcesy tancerze KTT Fan zapisali na swoim koncie w Olsztynku. Filip Radecki i Klara Radecka w kat. wiekowej 10-11, klasa E zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli awans. Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska w kat. 12-13 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecie miejsce. Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach w latynoamerykańskich zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans. W tańcach standardowych również wywalczyli drugą lokatę II.

Ostatnim tegorocznym startem był występ w Augustowie, gdzie Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat, klasa C w tańcach standardowych i tańcach w latynoamerykańskich uplasowali się dwukrotnie na trzecim miejscu. Z kolei Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. pow. 15 C w tańcach standardowych również zajęli trzecią lokatę.

Odsłon: 11028