« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze KTT Fan z medalami i awansami

Bardzo udanie zaprezentowali się tancerze KTT Fan Ostrołęka prowadzeni przez trenera Jarosława Śliwowskiego w zmaganiach turniejowych w Sierpcu, Białymstoku, Olsztynku i Augustowie. Dwie pary uzyskały awans do wyższej klasy tanecznej.


Mowa o Filipie Radeckim i Klarze Radeckiej (kategoria 10-11 lat, klasa taneczna E), którzy zostali przekwalifikowani do klasy D oraz Kacprze Szmicie i Zuzannie Wiszowatej (kategoria powyżej 15 lat, klasa taneczna D), którzy zostali awansowali do klasy C w tańcach latynoamerykańskich.

 

Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w Sierpcu w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach standardowych wywalczyli piąte miejsce, a w latynoamerykańskich uplasowali się tuż za podium.

 

W Białymstoku Filip Radecki i Klara Radecka w kategorii wiekowej 10-11, klasa E zajęli trzecie miejsce, Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. powyżej 15 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecią lokatę oraz w kat. powyżej 15 lat, klasa D w stylu latynoamerykańskim uplasowali się na czwartej pozycji. Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat w klasie tanecznej C w tańcach standardowych zajęli drugie miejsce, w tańcach w latynoamerykańskich również drugą lokatę.Kolejne sukcesy tancerze KTT Fan zapisali na swoim koncie w Olsztynku. Filip Radecki i Klara Radecka w kat. wiekowej 10-11, klasa E zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli awans. Wiktor Śliwowski i Angelina Staszewska w kat. 12-13 lat, klasa C w tańcach standardowych zajęli trzecie miejsce. Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kategorii powyżej 15 lat, klasa D w tańcach w latynoamerykańskich zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans. W tańcach standardowych również wywalczyli drugą lokatę II.

 

Ostatnim tegorocznym startem był występ w Augustowie, gdzie Miłosz Dobkowski i Wiktoria Szmit w kat. 14-15 lat, klasa C w tańcach standardowych i tańcach w latynoamerykańskich uplasowali się dwukrotnie na trzecim miejscu. Z kolei Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w kat. pow. 15 C w tańcach standardowych również zajęli trzecią lokatę.

Odsłon: 14113
Komentarzy: 1
10:12, 01.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Kelwary @ 05:48, 14.03.2019r. IP: *.*.44.20

Cialis Pharmacie Paris Does Amoxicillin Ever Expire cialis tablets for sale Generika Fur Levitra

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo