« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wspomnienie o Arkadiuszu Gołasiu hitem listopada

Premiera biografii Arkadiusza Gołasia autorstwa Piotra Bąka była sportowym wydarzeniem listopada w Ostrołęce. W SP nr 5 rodzina, przyjaciele i zaproszeni goście wspominali ostrołęczanina. Podczas spotkania nie zabrakło wielu chwil wzruszeń.


"Przerwana podróż" na półki w księgarniach nakładem Wydawnictwa SQN trafiła w środę, 8 listopada. Tego samego dnia odbyło się spotkanie z kibicami, sympatykami siatkówki. Najpierw pierwsze spotkanie odbyło się z młodzieżą ostrołęckich szkół, a następnie z licznie zaproszonymi gośćmi.

 

Podczas spotkanie nie mogło zabraknąć rodziców śp. Arkadiusza Gołasia - Danuty i Tomasza Gołaś, a także władz miasta na czele z prezydentem Januszem Kotowskim, który podkreślał, jak ważnym sportowcem dla naszego regionu był Arkadiusz Gołaś.
- Sportowcy, w tym nasz Arkadiusz Gołaś, mają bez wątpienia wyjątkowy wkład w historię miasta regionu. Dzisiaj niech ten wieczór będzie hołdem dla niego.


Łubudu

W bardzo przejmujący sposób ostatnią wizytę w siatkarza przedstawiła dyrektor SP nr 5 Jolanta Gawarkiewicz.
- Obiecał nam, że przyjedzie znowu za rok. Arku, już nie przyjechałeś, ale my wszyscy dzisiaj jesteśmy tu z twojego powodu i dla ciebie. Znowu gościsz w naszej szkole, w naszych sercach i pamięci. Mottem dzisiejszej uroczystości są jego słowa "Nigdy nie pozwól, aby ktoś zniszczył twoje marzenia".

 

Książka w całym kraju cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Z pewnością warto wrócić do samego spotkania i przeczytać biografię śp. Arkadiusza Gołasia, jeśli ktoś jeszcze tego nie uczynił.

 

Zobacz zdjęcia:
Wspomnienie o Arkadiuszu Gołasiu w SP nr 5

 

Odsłon: 11441
Komentarzy: 0
09:10, 08.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo