« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominika Pyskło z dużymi sukcesami w karate

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło w ostatnich czterech sezonach zapisała na swoim koncie pasmo sukcesów. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w 2017 roku wspięła się na szczyt i wywalczyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie.


W stolicy Rumunii ostrołęczanka w walkach kumite odprawiła z kwitkiem dwie Rosjanki i Kazaszkę zdobywając najcenniejsze trofeum. W dodatku podopieczna sensei Wiesława Orzoła w technicznej konkurencji kata została piątą zawodniczką w Europie.

 

Warto przypomnieć, że w 2016 roku zawodniczka Ostrołęckiego KKK zdobyła złoty medal Pucharu Polski, a w poprzednich latach wywalczyła m.in. brąz Mistrzostw Europy, brąz Pucharu Polski oraz złote medale Mistrzostw Makroregionu Wschodniego. W 2017 roku podopieczna sensei Wiesława Orzoła udanie zaprezentowała się także podczas Mistrzostw Europy w Lyonie, gdzie w konkurencji kata wywalczyła piątą lokatę.

 

Świetna dla zawodniczki Ostrołęckiego KKK była końcówka sezonu, w której została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski we Wrocławiu, wygrywając zarówno w kumite, jak i kata. W zawodach Pucharu Europy w Bukareszcie wywalczyła złoty medal w kumite. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła świetnie zaprezentowała się także w kończących zmagania Mistrzostwa Polski Juniorów w Koszalinie, gdzie w kategorii -55 kg w walkach kumite zdobyła brązowy medal, z kolei w kata nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium.


JBB

Dominika Pyskło posiada wielki sportowy talent do sztuk walki, który w kolejnych latach może rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej.

 

Dominika Pyskło czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.146 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2239
Komentarzy: 0
08:53, 11.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

W 2017 roku reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin osiągnęli wyniki, które w klasyfikacji juniorów i młodzików podczas Pucharu Polski zapewniły pierwsze miejsce w kraju. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów.

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie odebrał zaszczytne wyróżnienie na Sportowego Odkrycia Roku 2017.

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Coraz więcej imprez sportowych organizowanych jest na bardzo wysokim poziomie. Zawody sportowe skupiają coraz zawodników z regionu, a także najdalszych zakątków kraju. Nagroda kapituły Sportowca Roku 2017 trafiła do trenera Michała Kuleszy.

Baczewska: Mówią na mnie 'BBL mama' (wideo)

Baczewska: Mówią na mnie "BBL mama" (wideo)

Klaudia Baczewska podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie, który miał miejsce w Pensjonacie Wioletta została wybrana Animatorem Sportu Roku 2017. To osoba, która z wielkim zapałem i entuzjazmem przystąpiła do nowej inicjatywy.

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Grzegorz Helcbergiel to jedna z bardzo ważnych postaci w sporcie w regionie. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta kapituła plebiscytu nagrodziła szkoleniowca Sokoła Ostrów Mazowiecka tytułem Działacza Roku 2017. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo