« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominika Pyskło z dużymi sukcesami w karate

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło w ostatnich czterech sezonach zapisała na swoim koncie pasmo sukcesów. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w 2017 roku wspięła się na szczyt i wywalczyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie.


W stolicy Rumunii ostrołęczanka w walkach kumite odprawiła z kwitkiem dwie Rosjanki i Kazaszkę zdobywając najcenniejsze trofeum. W dodatku podopieczna sensei Wiesława Orzoła w technicznej konkurencji kata została piątą zawodniczką w Europie.

 

Warto przypomnieć, że w 2016 roku zawodniczka Ostrołęckiego KKK zdobyła złoty medal Pucharu Polski, a w poprzednich latach wywalczyła m.in. brąz Mistrzostw Europy, brąz Pucharu Polski oraz złote medale Mistrzostw Makroregionu Wschodniego. W 2017 roku podopieczna sensei Wiesława Orzoła udanie zaprezentowała się także podczas Mistrzostw Europy w Lyonie, gdzie w konkurencji kata wywalczyła piątą lokatę.

 

Świetna dla zawodniczki Ostrołęckiego KKK była końcówka sezonu, w której została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski we Wrocławiu, wygrywając zarówno w kumite, jak i kata. W zawodach Pucharu Europy w Bukareszcie wywalczyła złoty medal w kumite. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła świetnie zaprezentowała się także w kończących zmagania Mistrzostwa Polski Juniorów w Koszalinie, gdzie w kategorii -55 kg w walkach kumite zdobyła brązowy medal, z kolei w kata nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium.


JBB

Dominika Pyskło posiada wielki sportowy talent do sztuk walki, który w kolejnych latach może rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej.

 

Dominika Pyskło czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.146 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2313
Komentarzy: 0
08:53, 11.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

Prawdziwi wojownicy walczą o Wasze głosy

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przedstawiciele klubów sportów walki dostarczyli kibicom wiele emocji. Warto przyjrzeć się bliżej osiągnięciom poszczególnych sportowców i nagrodzić ich głosami w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie.

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Sportowiec Roku 2018. Który piłkarz z nagrodą?

Kto okaże się najlepszym piłkarzem w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Czytelnicy naszego portalu oddają kolejne głosy, a najwyższej sklasyfikowany sportowiec w kategorii piłka nożna odbierze podczas uroczystej gali dodatkową nagrodę.

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

Sportowiec Roku 2018 w Regionie. Aktualny ranking

W naszym serwisie sportowym zaprezentowaliśmy już wszystkich 64 kandydatów do miana Sportowca Roku 2018 w Regionie. Zawodniczki i zawodnicy walczą o uznanie Czytelników, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów naszego plebiscytu.

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk z sukcesami na zawodowym ringu

Przemysław Zyśk to bardzo utalentowany pięściarz, który przez lata osiągał świetnie wyniki w boksie amatorskim reprezentując Victorię Ostrołęka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w ostatnich dwóch lat z powodzeniem rywalizuje na zawodowych ringach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo