« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dominika Pyskło z dużymi sukcesami w karate

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin Dominika Pyskło w ostatnich czterech sezonach zapisała na swoim koncie pasmo sukcesów. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w 2017 roku wspięła się na szczyt i wywalczyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie.


W stolicy Rumunii ostrołęczanka w walkach kumite odprawiła z kwitkiem dwie Rosjanki i Kazaszkę zdobywając najcenniejsze trofeum. W dodatku podopieczna sensei Wiesława Orzoła w technicznej konkurencji kata została piątą zawodniczką w Europie.

 

Warto przypomnieć, że w 2016 roku zawodniczka Ostrołęckiego KKK zdobyła złoty medal Pucharu Polski, a w poprzednich latach wywalczyła m.in. brąz Mistrzostw Europy, brąz Pucharu Polski oraz złote medale Mistrzostw Makroregionu Wschodniego. W 2017 roku podopieczna sensei Wiesława Orzoła udanie zaprezentowała się także podczas Mistrzostw Europy w Lyonie, gdzie w konkurencji kata wywalczyła piątą lokatę.

 

Świetna dla zawodniczki Ostrołęckiego KKK była końcówka sezonu, w której została podwójną złotą medalistką Pucharu Polski we Wrocławiu, wygrywając zarówno w kumite, jak i kata. W zawodach Pucharu Europy w Bukareszcie wywalczyła złoty medal w kumite. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła świetnie zaprezentowała się także w kończących zmagania Mistrzostwa Polski Juniorów w Koszalinie, gdzie w kategorii -55 kg w walkach kumite zdobyła brązowy medal, z kolei w kata nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium.Dominika Pyskło posiada wielki sportowy talent do sztuk walki, który w kolejnych latach może rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy nie tylko na arenie krajowej, ale również międzynarodowej.

 

Dominika Pyskło czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.146 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1148
Komentarzy: 0
08:53, 11.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który w kolejnym sezonie udanie prezentuje się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka ma za sobą bardzo udany sezon.

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

To był świetny sezon dla Michała Zębrowskiego, który trenuje wyciskanie sztangi leżąc. Zawodnik z Prostyni w 2017 roku zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów. Pierwszy świetny wynik uzyskał w Łodzi, gdzie w ramach ligi w kat. -59 kg wywalczył pierwszą lokatę.

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba to szkoleniowiec pięściarzy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka, którego wielką sportową pasją są sztuki walki. Jako zawodnik w 2017 roku Daniel wywalczył w kickboxingu brązowy medal w zawodach rangi Pucharu Polski.

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników MKS Małkinia jest Michał Zawistowski. 20-letni zawodnik to duży piłkarski talent, który z pewnością sprawdziłby się także w rywalizacji w wyższych klasach rozgrywkowych. Chcecie bliżej go poznać?

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz to jeden z największych talentów Victorii. Pierwsze sukcesy ostrołęczanka zapisała na swoim koncie w 2016 roku, kiedy to startowała pod wodzą trenera Bogusława Mierzejewskiego. Wówczas zdobyła na swoje konto pierwsze medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo