« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisista stołowy i ziemny - Sylwester Puchalski

Sylwester Puchalski to tenisista, który świetnie odnajduje się w dwóch jego odmianach - zarówno ziemnym, jak i stołowym. To zawodnik, który z powodzeniem w sezonie letnim rywalizował na kortach ziemnych zapisując na swoim koncie wiele zwycięstw.


Jednym z najważniejszych dla niego turniejów były mistrzostwa miasta na kortach przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej, w których triumfował pokonując prawdziwą legendę tenisa ziemnego w regionie Waldemara Rępę. Sylwester Puchalski triumfował także w ostrowskim rankingu open, gdzie wyprzedził Adama Styłę z Zambrowa i Daniela Kołakowskiego z Ostrowi Mazowieckiej.

 

Zimą Sylwester Puchalski zmienia dyscyplinę i kortów ziemnych przenosi się do hali, aby na wysokim poziomie rywalizować w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w barwach KS Wąsewo. Jak widać połączenie tych dwóch dyscyplin i gra na bardzo dobrym poziomie jest możliwa.Sylwester Puchalski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.114 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 977
Komentarzy: 0
08:56, 11.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który w kolejnym sezonie udanie prezentuje się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka ma za sobą bardzo udany sezon.

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

To był świetny sezon dla Michała Zębrowskiego, który trenuje wyciskanie sztangi leżąc. Zawodnik z Prostyni w 2017 roku zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów. Pierwszy świetny wynik uzyskał w Łodzi, gdzie w ramach ligi w kat. -59 kg wywalczył pierwszą lokatę.

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba to szkoleniowiec pięściarzy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka, którego wielką sportową pasją są sztuki walki. Jako zawodnik w 2017 roku Daniel wywalczył w kickboxingu brązowy medal w zawodach rangi Pucharu Polski.

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników MKS Małkinia jest Michał Zawistowski. 20-letni zawodnik to duży piłkarski talent, który z pewnością sprawdziłby się także w rywalizacji w wyższych klasach rozgrywkowych. Chcecie bliżej go poznać?

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz to jeden z największych talentów Victorii. Pierwsze sukcesy ostrołęczanka zapisała na swoim koncie w 2016 roku, kiedy to startowała pod wodzą trenera Bogusława Mierzejewskiego. Wówczas zdobyła na swoje konto pierwsze medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo