« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dariusz Romejko - niestrudzony propagator biegania

Dariusz Romejko to niestrudzony propagator biegania z Komorowa k. Ostrowi Mazowieckiej. W 2017 roku otrzymał Koronę Półmaratonów Polskich, pokonując w trzech maratonach łącznie 105 km. Aby dotrzeć na imprezy musiał pokonać samochodem 2300 km.


Następnie na trasie walczyć ze swoimi słabościami, poznać wspaniałych ludzi, a na końcu mieć mnóstwo niezapomnianych chwil.

W minionym sezonie zawodnik pokonał także setki kilometrów podczas mniejszych biegów. To szczególna postać w regionie ostrowskim dla biegów długich, a nominacja do grona najlepszych sportowców, to nagroda za wieloletnią ciężką pracę i starty w zawodach w całym kraju.

 

Reprezentant KS Ostrów Biega organizuje również imprezy biegowe, a wśród nich m.in. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie i zaraża swoją pasją kolejnych biegaczy amatorów nie tylko z Ostrowi Mazowieckiej i okolic, ale również z całego regionu.Dariusz Romejko czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.164 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1736
Komentarzy: 0
10:04, 12.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który w kolejnym sezonie udanie prezentuje się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka ma za sobą bardzo udany sezon.

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

To był świetny sezon dla Michała Zębrowskiego, który trenuje wyciskanie sztangi leżąc. Zawodnik z Prostyni w 2017 roku zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów. Pierwszy świetny wynik uzyskał w Łodzi, gdzie w ramach ligi w kat. -59 kg wywalczył pierwszą lokatę.

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba to szkoleniowiec pięściarzy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka, którego wielką sportową pasją są sztuki walki. Jako zawodnik w 2017 roku Daniel wywalczył w kickboxingu brązowy medal w zawodach rangi Pucharu Polski.

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników MKS Małkinia jest Michał Zawistowski. 20-letni zawodnik to duży piłkarski talent, który z pewnością sprawdziłby się także w rywalizacji w wyższych klasach rozgrywkowych. Chcecie bliżej go poznać?

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz to jeden z największych talentów Victorii. Pierwsze sukcesy ostrołęczanka zapisała na swoim koncie w 2016 roku, kiedy to startowała pod wodzą trenera Bogusława Mierzejewskiego. Wówczas zdobyła na swoje konto pierwsze medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo