« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 21 stycznia 2018 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kamil Sęk świętował sukcesy w K1 i MMA

Kamil Sęk jest utalentowanym zawodnikiem klubu Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik rozwija się pod okiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Kamil czyni stałe postępy i sięga po coraz większe sukcesy na arenie krajowej, pokazując jak duże drzemią w nim możliwości.


Sezon 2017 był dla podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka bardzo udany. Pierwsze starty rozpoczął w Mińsku Mazowieckim, gdzie w Mistrzostwach Polski federacji WKSF wygrał wszystkie walki i powrócił ze złotym medalem w kategorii -90 kg. Kamil Sęk startuje w formule K1. Kolejne sukcesy zanotował także w drugiej formule MMA, gdzie w listopadzie wywalczył brązowy miejsce podczas Mistrzostw Polski w MMA w Sochaczewie.

 

Kolejny sukces zapisał na swoim koncie w grudniu podczas II Mistrzostw 16 Dywizji Zmechanizowanej w Walce w Bliskim Kontakcie, które odbyły się w Giżycku. W zawodach zdobył srebrny medal w kategorii -90 kg w formule MMA. Z pewnością kolejny sezon może przynieść jeszcze większe sukcesy na koncie podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka.Kamil Sęk czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.145 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

 

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 1283
Komentarzy: 0
10:07, 12.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz z sukcesami w formule K1

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który w kolejnym sezonie udanie prezentuje się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka ma za sobą bardzo udany sezon.

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

Michał Zębrowski ze złotem mistrzostw świata

To był świetny sezon dla Michała Zębrowskiego, który trenuje wyciskanie sztangi leżąc. Zawodnik z Prostyni w 2017 roku zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów. Pierwszy świetny wynik uzyskał w Łodzi, gdzie w ramach ligi w kat. -59 kg wywalczył pierwszą lokatę.

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba z sukcesami w kickboxingu

Daniel Zaręba to szkoleniowiec pięściarzy Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka, którego wielką sportową pasją są sztuki walki. Jako zawodnik w 2017 roku Daniel wywalczył w kickboxingu brązowy medal w zawodach rangi Pucharu Polski.

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Piłkarski talent w regionie - Michał Zawistowski

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników MKS Małkinia jest Michał Zawistowski. 20-letni zawodnik to duży piłkarski talent, który z pewnością sprawdziłby się także w rywalizacji w wyższych klasach rozgrywkowych. Chcecie bliżej go poznać?

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz z medalem Pucharu Polski

Oliwia Waszkiewicz to jeden z największych talentów Victorii. Pierwsze sukcesy ostrołęczanka zapisała na swoim koncie w 2016 roku, kiedy to startowała pod wodzą trenera Bogusława Mierzejewskiego. Wówczas zdobyła na swoje konto pierwsze medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo