« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

VI Łubudu Bowling Cup. Dołącz do rywalizacji (wideo)

W poniedziałkowy wieczór kolejna odsłona rywalizacji dla kręglarzy. Do zmagań ponownie przystąpią zawodnicy z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Siedlec i przyległych powiatów. Kto zgarnie puchary i nagrody ufundowane przez firmę Konkret marketpozyczkowy.pl?


W pierwszej edycji zawodów triumfował Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej, który ustanowił wówczas nowy rekord toru z wynikiem 186 punktów. W drugiej edycji zawodów wygrał Dariusz Rojek z Siedlec, który zwycięstwo przypieczętował nowym rekordem toru - 177 punktów. W trzeciej wygrał Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 pkt.

 

Najlepszym zawodnikiem czwartej edycji zawodów o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego został Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej, który na ostrołęckim torze wykręcił w finale 162 punkty. Piąta edycja należała z kolei do Arkadiusza Dłużniewskiego z Siedlec, który wygrał z wynikiem 178 punktów.

 

Chcesz dołączyć do grona najlepszych kręglarzy i powalczyć o atrakcyjne nagrody od sponsorów imprezy? Uczestnicy zawodów (maksymalnie 32 osoby) zostaną podzieleni na cztery grupy po osiem osób, które rywalizować będą na oddzielnych torach. Po rozegraniu partii (dziesięciu rund) najlepsi czterej uczestnicy z każdej grupy awansują do półfinału zawodów z udziałem szesnastu zawodników. Po kolejnych dziesięciu rundach szóstka najlepszych kręglarzy spotka się w wielkim finale rywalizując o nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.


JBB

Awans z czterech półfinałów uzyskają zwycięzcy grup i dwójka zawodników z najlepszymi wynikami. Wpisowe do turnieju wynosi 50 zł, które w całości będzie do wykorzystania przy barze lub podczas kolejnej gry w bowling w styczniu 2018 roku. Początek zawodów w poniedziałek, 15 stycznia o godz. 19.45. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zgłoszenia do rywalizacji można kierować na maila z podanym imieniem i nazwiskiem, miejscowością i telefonem do kontaktu.

 

Turniej będzie także okazją do wsparcia leczenia Szymona Wołynka, o którym pisaliśmy w głównym serwisie portalu Moja Ostrołęka w materiale Pomóż choremu Szymkowi stanąć na własnych nogach. Do specjalnej puszki w Łubudu będzie można przez styczeń i luty wrzucać datki na rzecz leczenia chłopca. Zachęcamy do udziału w akcji!

 

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja i warsztat samochodowy Autopuls.

 

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit. Organizatorami zawodów są Łubudu Bowling&Good Time oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADmedia.

 

 

 

 

 

Odsłon: 5171
Komentarzy: 0
09:16, 15.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo