« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

VI Łubudu Cup dla Dłużniewskiego (zdjęcia, wideo)

Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Tym razem rywalizacja najlepszych kręglarzy z regionu toczyła się o puchary i nagrody ufundowane przez firmę Konkret marketpozyczkowy.pl.


Silna stawka kręglarzy przystąpiła do szóstej już edycji zawodów, a najlepszy okazał się po raz drugi z rzędu Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec, który w finale uzyskał aż 208 punktów. Na drugiej lokacie uplasował się ostrołęczanin Grzegorz Tabaka - 157 pkt, a trzeci był tym razem kolejny z reprezentantów naszego miasta Łukasz Połatyński - 151 pkt. W najlepszej szóstce zmagań uplasowali się jeszcze trzej zawodnicy z Ostrowi Mazowieckiej - Łukasz Rewkowski - 150 pkt, Łukasz Tylicki - 135 pkt i Radosław Brzostek - 135 pkt.

 

- Cieszymy się z faktu, że turnieje organizowane w Łubudu cieszą się dużym zainteresowaniem i stoją na wysokiem poziomie - podkreśla prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Cieszy również fakt, że kolejni zawodnicy z regionu dołączają do wspólnych zmagań, a ostrołęczanie rozwijają swoją pasję do bowlingu.

 

W VI Łubudu Bowling Cup 2017 rywalizacja toczyła się o puchary i nagrody ufundowane przez prezesa Konkret marketpozyczkowy.pl Marcina Śpiewaka, który dokonał dekoracji najlepszych zawodniczek i zawodników. Warto dodać, że po raz pierwszy nagrody pocieszenia losowane były wśród wszystkich uczestników imprezy.

 

W gronie kobiet najlepszy wynik wykręciła Agnieszka Kulikowska - 123 pkt. Wśród wszystkich uczestników imprezy zostały rozlosowane nagrody od sponsorów. W sumie w zawodach rywalizowało tym razem 28 kręglarzy.

 

Turniej był także okazją do wsparcia leczenia Szymona Wołynka, o którym pisaliśmy w głównym serwisie portalu Moja Ostrołęka w materiale Pomóż choremu Szymkowi stanąć na własnych nogach. Do specjalnej puszki w Łubudu będzie można przez styczeń i luty wrzucać datki na rzecz leczenia chłopca. Zachęcamy do udziału w akcji!

- Cieszymy się z faktu, że poprzez sport mogliśmy również wspólnie pomóc w leczeniu Szymona Wołynka - mówi prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. - Mamy nadzieję, że dołączą do nas kolejne osoby i wspólnie ubieramy odpowiednio kwotą na operację i dalszą rehabilitację Szymona.


JBB

Sponsorami imprezy byli: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
VI Łubudu Bowling Cup 2018 o puchar firmy Konkret marketpozyczkowy.pl

 

Odsłon: 6351
Komentarzy: 0
09:22, 16.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo