« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Setki łyżwiarzy na lodowisku (zdjęcia, wideo)

Setki ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego skorzystały z oferty MZOSTiIT i spędzały czas na miejskim lodowisku przy ulicy Witosa. Dobrze przygotowana tafla służy mieszkańcom miasta już tydzień. Jakie są prognozy na najbliższe dni?


Warunkiem utrzymania lodowiska jest utrzymywanie się ujemnych temperatur. W najbliższych dniach w dzień temperatura będzie oscylować w granicach od 1°C w dzień oraz -8°C w nocy. To sprawia, że jest duża szansa, że lód utrzyma się przez kolejne kilka dni.

 

Z lodowiska można korzystać bezpłatnie codziennie w godz. 9.00-21.00. Dzieci w wieku poniżej 7 lat muszą korzystać z obiektu pod opieką dorosłych. Teren jest oświetlony i monitorowany.

 

Osoby nie posiadające własnych łyżew mogą skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu sportowego. Koszt wypożyczenia łyżew na trzy godziny to 5 złotych. Przy opłacie 8 zł z łyżew można korzystać przez cały dzień, a za 35 zł cały tydzień. Dostępnych jest dokładnie 111 par łyżew, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wypożyczalnia łyżew znajduje się w budynku szatni sportowych (parking przy hotelu) i czynna jest codziennie w godzinach od 9.00 do 20.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Zimowe atrakcje dla dzieci i młodzieży przy stadionie miejskim

 

Odsłon: 12206
Komentarzy: 5
05:15, 20.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Łyżwiarka @ 11:53, 20.01.2018r. IP: *.*.147.213

Dlaczego u nas w mieście nie ma krytego lodowiska ja się pytam?! Lodowisko pełne śniegu, w ciągu dnia nikt go nie czyści

P @ 12:03, 20.01.2018r. IP: *.*.162.210

Hahahaha dobrze przygotowane, chyba jazda na śniegu :D żenada

ktoś @ 15:30, 20.01.2018r. IP: *.*.149.54

A może stary basen zaadoptować na kryte lodowisko,wyrzucić trybuny,trochę miejsca by było.

ktoś @ 20:31, 20.01.2018r. IP: *.*.207.151

To jest jazda na śniegu :) Lodowisko nieodśnieżone. Po kilku odepchnieciach, łyżwy same się zatrzymują...

natura @ 08:57, 21.01.2018r. IP: *.*.56.237

To zatrzymaj śnieg i go nie będzie.
Czy jak samochód odśnieżysz gdy pada śnieg i wrócisz po pół godziny z galerii to nie musisz jeszcze raz odśnieżać samochodziku?
Powiedz do natury "nie padaj na mój samochód, bo już raz odśnieżałem !" :)
Nie ma możliwości aby w czasie opadu nie było na lodzie śniegu !
Zawsze jak jeżdżę i nie pada śnieg to lodowisko jest ładnie odśnieżone.
Czepiacie się wszystkiego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo