« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małkowski: To było niesamowite przeżycie (wideo)

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego świetnie wypadli w minionym sezonie. Docelową imprezą były Mistrzostwa Europy, w którym Hubert Nakielski zdobył aż cztery medale.


- To był naprawdę bardzo udany sezon dla Huberta Nakielskiego - mówi szkoleniowiec, a zarazem prezes WOPR-OS Ostrołęka Dariusz Małkowski. - Zaczęliśmy eliminacjami do reprezentacji Polski na The World Games. Hubert załapał się do ścisłej reprezentacji, ale był tym najmłodszym zawodnikiem w kadrze seniorów i nie wziął udziału. W Grand Prix Polski trzy edycje były zdominowane przez Huberta, który został nie tylko najlepszym juniorem, ale również seniorem. Poza tym Hubert to multimedalista Mistrzostw Polski. Podczas zimowej i letniej edycji zdobył w sumie jedenaście złotych, pięć srebrnych i cztery brązowe medale.


JBB

Najważniejszą imprezą dla zawodnika WOPR-OS były Mistrzostwa Europy, w których na sześć medali wywalczonych przez reprezentację Polski cztery zdobył właśnie Hubert Nakielski.
- Dwa tytuły mistrzowskie i dwa brązowe medale, fantastyczne czasy i nowe rekordy Polski - podkreśla szkoleniowiec WOPR-OS. - Słuchanie Mazurka Dąbrowskiego, gdzie na najwyższym stopniu podium stoi mój zawodnik to niesamowity przeżycie. Do tego Puchar Niemiec i dominacja zawodnika pokazują, że to jeden z najlepszych zawodników na świecie w tym momencie w swojej kategorii wiekowej.

 

Cała rozmowa z prezesem WOPR-OS Dariuszem Małkowskim o sukcesach i planach sportowych klubu na 2018 roku w materiale filmowym.

Odsłon: 9186
Komentarzy: 0
08:48, 31.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Po raz kolejny rewelacyjne starty odnotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka, którzy podczas dziesiątej edycji zimowych mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym zdobyli czternaście medali, w tym: cztery złote, pięć srebrnych i pięć brązowych.

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli trzynaście medali - 7 złotych i 6 srebrnych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo