« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2017. Poznaj najlepszą dziesiątkę

Plebiscyt Sportowiec Roku 2017 w Regionie prezentowany był na łamach portalu Moja-Ostroleka.pl, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu, Goal.pl oraz w Telewizji Kablowej Esprit. Czytelnicy wybrali najlepszą ich zdaniem dziesiątkę zawodniczek i zawodników.


Dokładnie 9997 głosów oddali kibice na swoich kandydatów w Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie. Na liście nominowanych znaleźli się reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza oraz przyległych powiatów. Najwięcej głosów otrzymał Aleksy Zienkiewicz z Fight Academy Ostrołęka - 1142, drugie miejsce wywalczył Sebastian Moszczyński z OKLA Ostrołęka - 1054, a trzecie Paweł Dzbeński z Korony Ostrołęka - 880.

 

Kolejne miejsca z poszczególną liczbą głosów zajęli: Rafał Szymański (MKS Przasnysz) - 801, Mateusz Adamowski (WOPR-OS Ostrołęka) - 727, Zofia Sobotka (Brokowski KKK) - 702, Magda Baczewska (Ostrowski KKK) - 676, Dominika Pyskło (Ostrołęcki KKK) - 658, Emilia Chimkowska (Ostrołęcki KKK) - 647, Piotr Bałas (KS CK Troszyn) - 603.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami na sportowiecroku.moja-ostroleka.pl. Cała dziesiątka zostanie wyróżniona i nagrodzona podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie, która odbędzie się w czwartek, 8 lutego o godz. 19.00 w Pensjonacie Wioletta.

 

Swoje wyróżnienia przyzna także kapituła plebiscytu w kategoriach Sportowiec Roku 2017, Sportowe Odkrycie Roku 2017, Trener Roku 2017, Działacz Roku 2017, Organizator Imprezy Roku 2017, Drużyna Roku 2017 i Animator Sportu Roku 2017.

 

Dodatkowo zostanie wręczone kolejne siedem wyróżnień specjalnych w ramach dodatkowego podsumowania roku sportowego w regionie. Już dziś zapraszamy wszystkich nominowanych sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych z całego regionu na to wyjątkowe wydarzenie.

Odsłon: 5139
Komentarzy: 1
09:20, 01.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zienkiewicz: Przede mną kolejne wyzwania (wideo)

Zienkiewicz: Przede mną kolejne wyzwania (wideo)

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który bardzo dobrze prezentował się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zdobył bezapelacyjnie najwięcej głosów.

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął drugie miejsce zdobywając 1054 głosy.

Dzbeński: Nikt nie stawiał na beniaminka (wideo)

Dzbeński: Nikt nie stawiał na beniaminka (wideo)

Paweł Dzbeński jest od kilku sezonów podstawowym zawodnikiem ostrołęckiej Korony. Z drużyną w minionym sezonie świętował o awans do IV ligi mazowieckiej, a obecnie walczy z zespołem o awans do rozgrywek III ligi. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem.

Szymański: Daliśmy z siebie naprawdę dużo (wideo)

Szymański: Daliśmy z siebie naprawdę dużo (wideo)

Rafał Szymański to bardzo doświadczony golkiper MKS Przasnysz. 33-letni zawodnik bardzo dobrze spisuje się w ostatnich sezonach w barwach czwartoligowego klubu będąc mocnym punktem. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął czwarte miejsce.

Adamowski: Z pewnością teraz będzie ciężej (wideo)

Adamowski: Z pewnością teraz będzie ciężej (wideo)

Mateusz Adamowski to bardzo utalentowany zawodnik WOPR-OS Ostrołęka. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego stale czyni duże postępy. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie uplasował się na bardzo wysokiej piątej lokacie z 727 głosami.

» Wasze komentarze

Baj @ 11:51, 01.02.2018r. IP: *.*.170.83

Bajeczka składa serdeczne gratulacje Pani Emilce Chimkowskiej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo