« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2017. Poznaj najlepszą dziesiątkę

Plebiscyt Sportowiec Roku 2017 w Regionie prezentowany był na łamach portalu Moja-Ostroleka.pl, OstrowMaz24.pl, Makow24.pl, Przasnysz.eu, Goal.pl oraz w Telewizji Kablowej Esprit. Czytelnicy wybrali najlepszą ich zdaniem dziesiątkę zawodniczek i zawodników.


Dokładnie 9997 głosów oddali kibice na swoich kandydatów w Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie. Na liście nominowanych znaleźli się reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Przasnysza oraz przyległych powiatów. Najwięcej głosów otrzymał Aleksy Zienkiewicz z Fight Academy Ostrołęka - 1142, drugie miejsce wywalczył Sebastian Moszczyński z OKLA Ostrołęka - 1054, a trzecie Paweł Dzbeński z Korony Ostrołęka - 880.

 

Kolejne miejsca z poszczególną liczbą głosów zajęli: Rafał Szymański (MKS Przasnysz) - 801, Mateusz Adamowski (WOPR-OS Ostrołęka) - 727, Zofia Sobotka (Brokowski KKK) - 702, Magda Baczewska (Ostrowski KKK) - 676, Dominika Pyskło (Ostrołęcki KKK) - 658, Emilia Chimkowska (Ostrołęcki KKK) - 647, Piotr Bałas (KS CK Troszyn) - 603.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami na sportowiecroku.moja-ostroleka.pl. Cała dziesiątka zostanie wyróżniona i nagrodzona podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie, która odbędzie się w czwartek, 8 lutego o godz. 19.00 w Pensjonacie Wioletta.

 

Swoje wyróżnienia przyzna także kapituła plebiscytu w kategoriach Sportowiec Roku 2017, Sportowe Odkrycie Roku 2017, Trener Roku 2017, Działacz Roku 2017, Organizator Imprezy Roku 2017, Drużyna Roku 2017 i Animator Sportu Roku 2017.

 

Dodatkowo zostanie wręczone kolejne siedem wyróżnień specjalnych w ramach dodatkowego podsumowania roku sportowego w regionie. Już dziś zapraszamy wszystkich nominowanych sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych z całego regionu na to wyjątkowe wydarzenie.

Odsłon: 7335
Komentarzy: 1
09:20, 01.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Baj @ 11:51, 01.02.2018r. IP: *.*.170.83

Bajeczka składa serdeczne gratulacje Pani Emilce Chimkowskiej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo