Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Lekkoatleci miażdżą inne sporty w tym zestawieniu

Ostrołęcki Klubu Lekkiej Atletyki wywalczył aż 80.25 punktów w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2017 roku. Drugi w tym zestawieniu znalazł się UKS Siódemka Ostrołęka, którego reprezentanci zdobyli kolejne 64 oczek. Jak wypadli pozostali?

Siatkarki Nike Ostrołęka wywalczyły 32.31 punktów, Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin - 26.00 pkt, pięściarze Victorii 12 pkt, pływacy UKS Piątka - 9 pkt, piłkarki Jantaru - 6 pkt, koszykarki Unii Basket - 5.55 pkt, siatkarze Olimpu - 4.17 pkt, szczypiorniści Trójki - 3.44 pkt, ciężarowcy UKS Atleta - 2.00 pkt, lekkoatleci UKS Clan - 2.00 pkt.

Pozostałe kluby nie wywalczyły punktów do zestawienia Instytutu Sportu w Warszawie za rok 2017 prowadzonego na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. To wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży, które obejmują blisko dziewięćdziesiąt dyscyplin.

Klasyfikacja jest jednym narzędzi, które pozwala porównać rywalizację klubów dotowanych przez samorządy na szczeblu ogólnopolskim. W tym zestawieniu lekkoatleci OKLA i UKS Siódemka zgarnęli zdecydowanie najwięcej punktów.

Odsłon: 15171
Komentarzy: 7
05:05, 03.02.2018r.

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

W poniedziałek miało miejsce niecodzienne spotkanie utytułowanej lekkoatletki. Ewa Bartosik została zaproszona przez prezydenta Ostrołeki Łukasza Kulika. Zawodniczka reprezentującą barwy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka ma na koncie szereg tytułów.

Budziłek pierwsza i z rekordem życiowym!

W minioną niedzielę na lotnisku Szymany k/Szczytna odbyła się "Odlotowa Piątka” - bieg na 5 km po płycie lotniska. W stawce pojawiła się zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Spisała się bardzo dobrze.

Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik, Bartosik! Pięciokrotna medalistka z Ostrołęki!

Halowe mistrzostwa Europy masters w lekkiej atletyce przejdą do historii. W Toruniu błyszczała gwiazda Ewy Bartosik. Zawodnika trenująca w ekipie Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła tyle medali, ile jej nazwisk jest w tytule!

Ma kolejny! Czy Ewa Bartosik udźwignie wszystkie medale?

Koniec Halowych Mistrzostw Europy Masters. W ostatnim dniu ponownie na starcie pojawiła się Ewa Bartosik. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka sięgnąła po medal!

Ewa Bartosik multiumedalistką!

Tak pani jest niesamowita! Ewa Bartosik wywalczyła kolejny medal podczas Halowych Mistrzostwach Europy Masters w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Zawodniczka trenująca pod okiem Bartosza Witkowskiego z grupą Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka cieszyła się z krążka za bieg na 60 m.

Adam @ 10:16, 03.02.2018r. IP: *.*.171.88

Nie bez powodu lekkoatletykę zwą królową sportu!

Robert @ 12:44, 03.02.2018r. IP: *.*.159.34

Szkoda tylko, że finansowanie klubów przez miasto nie jest adekwatne do osiągnięć.

A @ 14:48, 03.02.2018r. IP: *.*.180.1

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 26 punktów .

Kkk @ 15:34, 03.02.2018r. IP: *.*.168.70