« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarze ULKS Ołdaki szlifują formę przed ligą

Piłkarze ULKS Ołdaki rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej B klasy. Podopieczni trenera Andrzeja Laskowskiego mają zaplanowane cztery mecze sparingowe. Pierwszym rywalem zespołu będzie drużyna Świtu Baranowo. Poznaj wszystkich sparingpartnerów.


Treningi zespołu zostały zaplanowane trzy razy w tygodniu, a trenerzy Andrzej Laskowski i Paweł Zyśk wstępnie zaplanowali cztery gry kontrolne. Pierwszym rywalem zespołu w okresie przygotowawczym będzie Świt Baranowo (24 lutego). Następnie ULKS Ołdaki zmierzy się z Aldo Bartnikiem Myszyniec (3-4 marca), Kurpikiem Kadzidło (10-11 marca), Orzeł Sypniewo (17 marca).


JBB

ULKS Ołdaki po rundzie jesiennej rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka plasuje się na dziewiątej lokacie z dorobkiem dziesięciu punktów. Podopieczni trenera Andrzeja Laskowskiego rywalizację na wiosnę rozpoczną wyjazdowym starciem z GLKS Lelis w niedzielę, 25 marca.

 

Więcej o przygotowaniach zespołów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 3888
Komentarzy: 7
08:33, 06.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ponad dwustu przedszkolaków trenuje z Koroną

Ponad dwustu przedszkolaków trenuje z Koroną

OTS Korona od października ubiegłego roku rozpoczęło wdrażanie programu współpracy z ostrołęckimi przedszkolami. Program pod nazwą "Partnerskie Przedszkola OTS Korona" ma głównie na celu wykształcenie u dzieci pasji do zajęć sportowych.

Dbają o perfekcyjną technikę (zdjęcia, wideo)

Dbają o perfekcyjną technikę (zdjęcia, wideo)

Future is Now prowadzony wspólnie z Football Lab System to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne, motoryczne i mentalne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Dla kogo jest przeznaczony tego typu trening?

Tęcza Cup w Łysych z ciekawą obsadą. Plan gier

Tęcza Cup w Łysych z ciekawą obsadą. Plan gier

Dziesięć zespołów z rocznika 2007 i młodsi przystąpi do rywalizacji w turnieju rozegranym w hali przy ulicy Szkolnej w Łysych. Dwie drużyny wystawią gospodarze prowadzeni przez trenera Tomasza Gwiazdę. Poznaj obsadę zawodów i terminarz niedzielnych gier.

Trzy sprawdziany czekają piłkarzy Korony

Trzy sprawdziany czekają piłkarzy Korony

Aż trzy spotkania kontrolne na najbliższy weekend zaplanowali dla swoich zespołów trenerzy ostrołęckiej Korony. Pierwszy zespół czekają mecze sparingowe z Bronią Radom i KS CK Troszyn. Drugi zespół zmierzy się z kolei z Makowianką Maków Mazowiecki.

Wysoka porażka Korony ze Świtem (zdjęcia, wideo)

Wysoka porażka Korony ze Świtem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowujący się do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mają za sobą kolejne spotkanie. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego musieli uznać wyższość Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

» Wasze komentarze

kibic @ 12:46, 06.02.2018r. IP: *.*.30.32

Tam 10pkt czy 0pkt dla nich to rybka . Do porażek przyzwyczajeni

Kibic @ 13:12, 06.02.2018r. IP: *.*.107.150

Tak jak Narew do porażek z Koroną

do Kibic @ 16:57, 06.02.2018r. IP: *.*.157.198

Narew z Koroną ???? Chyba coś ci się poje......o ? Przeanalizuj sobie historię spotkań między tymi klubami.

Narew @ 14:44, 07.02.2018r. IP: *.*.44.56

Ten ze zdjęcia lowelas

Narew @ 14:45, 07.02.2018r. IP: *.*.44.56

Jakieś wzmocnienia zapomniałem zapytać

Tu4ju @ 14:48, 07.02.2018r. IP: *.*.38.35

Sprawdziłem obecna Narew kontra obecna Ostroleka jeden mecz odbyty zwycięstwo OTS Korona.
Coś jeszcze???

do Narew @ 10:54, 08.02.2018r. IP: *.*.102.52

Narew dalej żyje historią a tak naprawdę to ten klub tak jakby ma 2 lata z przerwą , ale fajnie że powstał bo ciekawiej chociaż

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo