« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zagrają w turnieju deblowym. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w drugim turnieju w nowym sezonie zaprasza do rywalizacji pary deblowe. Zmagania już w najbliższy weekend zostaną przeprowadzone w dwóch halach. Do rywalizacji może zgłosić się maksymalnie dwanaście deblów.


- Zapraszamy do wspólnej rywalizacji w turnieju (10-11 lutego), nad którym patronat objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski - mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowe Dariusz Terlikowski. - Tym razem turniej zostanie rozegrany w hali ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza oraz w hali SP nr 10 przy ulicy Blachnickiego.

 

Zgłoszenia do rywalizacji przyjmowane są do czwartku, 8 lutego do godz. 18.00. Rywalizacja została zaplanowana na maksymalnie dwanaście deblów, dlatego o uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo na


Esprit

Pierwsza faza turnieju zostanie przeprowadzona w czterech grupach systemem "każdy z każdym", a mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu decydował będzie super tie-break, natomiast "złota piłka" pozwoli rozstrzygnąć zwycięzcę gema w przypadku stanu równowagi.

 

Patronat honorowy nad turniejem sprawuje przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, sponsorem zawodów jest Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny objął portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 9898
Komentarzy: 1
08:51, 07.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Leon @ 13:40, 08.02.2018r. IP: *.*.169.80

Sam bym wygrał ten turniej jak bym chciał ale mi się nie chce

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo