« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin bardzo aktywnie powrócili do treningów po feriach zimowych. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaliczyli tradycyjny bieg Kagami Biraki, a także wzięli udział w egzaminie na wyższe stopnie uczniowskie.


W tegorocznej edycji biegu Kagami Biraki wzięło udział prawie dwustu karateków z sekcji Ostrołęka, Kadzidło, Rzekuń, Myszyniec, Nowa Wieś, Surowe i towarzyszących im rodziców - mówi sensei Marian Zając.

 

Wszystko rozpoczęło się pod SP 1 w Ostrołęce, skąd uczestnicy przebiegli pod scenę przy Handlowcu, gdzie czekał na nich mały poczęstunek. Tuż po nim odbył się egzamin w sali gimnastycznej SP nr 1 na wyższe stopnie uczniowskie kyu.


JBB

- Egzaminatorzy skupili się przede wszystkim na sprawdzeniu umiejętności technicznych i znajomości formy kata zdających - mówi sensei Marian Zając. - Dla uczestników egzaminu, którzy zdawali na wyższe stopnie odbył się również test kumite.

 

W gronie dwustu zawodniczek i zawodników nie brakowało osób, które oblały egzamin. Dobrą wiadomością dla nich jest fakt, że sensei Artur Prusiński i Marian Zając wyznaczyli już kolejny czerwcowy termin i będzie można jeszcze raz stanąć do walki o sportowy awans.

Odsłon: 7161
Komentarzy: 1
09:25, 10.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

@ @ 13:44, 10.02.2018r. IP: *.*.173.72

Super ekipa.Pozdrawiam

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo