« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.


Weronika Czajka wywalczył w swoim starcie drugą lokatę. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Kolejna zawodniczka MKKK Shinkyokushin Kinga Kot stanęła na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę z zawodniczką z Katowic. W walce o wejście do finału walczyła z reprezentantką Węgier, aktualną mistrzynią Europy. Rywalka okazała się lepsza, a podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wylądowała na trzeciej lokacie.

 

Również na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Modzelewski. Wygrana poprzez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy.


Last minute Service

Natalia Nalewajk przegrała Białorusinką i zakończyła rywalizację na miejscach 5-8.
- Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i determinację - podkreśla sensei Marian Zając. - Każdy z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i konkurować z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Podczas zawodów sekundantem zawodników była Kinga Przybyłek.

 

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System. W zawodach wzięło udział ponad sześciuset karateków z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Odsłon: 7602
Komentarzy: 0
09:56, 11.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo