« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.


Weronika Czajka wywalczył w swoim starcie drugą lokatę. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Kolejna zawodniczka MKKK Shinkyokushin Kinga Kot stanęła na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę z zawodniczką z Katowic. W walce o wejście do finału walczyła z reprezentantką Węgier, aktualną mistrzynią Europy. Rywalka okazała się lepsza, a podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wylądowała na trzeciej lokacie.

 

Również na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Modzelewski. Wygrana poprzez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy.Natalia Nalewajk przegrała Białorusinką i zakończyła rywalizację na miejscach 5-8.
- Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i determinację - podkreśla sensei Marian Zając. - Każdy z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i konkurować z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Podczas zawodów sekundantem zawodników była Kinga Przybyłek.

 

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System. W zawodach wzięło udział ponad sześciuset karateków z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Odsłon: 3573
Komentarzy: 0
09:56, 11.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Pniewach k. Poznania w V Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. W zawodach na konto karateków trafiły dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

Podczas Gali WOR War02 kibice w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej obejrzeli kilka bardzo zaciętych pojedynków. Walka Artura Dzierzgowskiego z Daniela Broetnerem jako jedyna zakończyła się szybkim nokautem. Obejrzyj pojedynek.

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca w komplecie stanęli na najwyższym stopniu rywalizacji.

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Emilia Chimkowska już po raz trzeci reprezentowała Ostrołęcki Klub Karate Kyoksuhin w mistrzostwach świata. Po raz pierwszy do Japonii wybrały się z kolei doświadczona Beata Opęchowska i najmłodsza w stawce naszych reprezentantek Dominika Pyskło.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo