« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.


Weronika Czajka wywalczył w swoim starcie drugą lokatę. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Kolejna zawodniczka MKKK Shinkyokushin Kinga Kot stanęła na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę z zawodniczką z Katowic. W walce o wejście do finału walczyła z reprezentantką Węgier, aktualną mistrzynią Europy. Rywalka okazała się lepsza, a podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wylądowała na trzeciej lokacie.

 

Również na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Modzelewski. Wygrana poprzez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy.


Energas

Natalia Nalewajk przegrała Białorusinką i zakończyła rywalizację na miejscach 5-8.
- Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i determinację - podkreśla sensei Marian Zając. - Każdy z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i konkurować z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Podczas zawodów sekundantem zawodników była Kinga Przybyłek.

 

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System. W zawodach wzięło udział ponad sześciuset karateków z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Odsłon: 4816
Komentarzy: 0
09:56, 11.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kickbokserzy Fight Academy z wyższymi stopniami

Kickbokserzy Fight Academy z wyższymi stopniami

Młodzi adepci UKS Fight Academy prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzamin z udziałem czternastu wojowników odbył się pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu PFKB.

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka mimo okresu wakacyjnego wciąż ambitnie rywalizują się w kolejnych imprezach. Tym razem Krystian Gnatkowski zawitał aż na Wyspy Brytyjskie, aby wziąć udział w zawodach z cyklu All Stars BJJ w Londynie.

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

Dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale wywalczyli reprezentanci MKKK Shinkyokushin w turnieju Warsaw Cup 2018 na warszawskich Bielanach. W zawodach rywalizowało ponad dwieście zawodniczek i zawodników, w tym młodzi karatecy ostrołęckiego klubu.

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki zapisał na swoim koncie kolejny sukces. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczył srebrny medal Pucharu Polski K1 w kategorii -91 kg, jednak finałowa walka budzi duży niedosyt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo