« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.


Weronika Czajka wywalczył w swoim starcie drugą lokatę. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Kolejna zawodniczka MKKK Shinkyokushin Kinga Kot stanęła na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę z zawodniczką z Katowic. W walce o wejście do finału walczyła z reprezentantką Węgier, aktualną mistrzynią Europy. Rywalka okazała się lepsza, a podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wylądowała na trzeciej lokacie.

 

Również na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Modzelewski. Wygrana poprzez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy.


JBB

Natalia Nalewajk przegrała Białorusinką i zakończyła rywalizację na miejscach 5-8.
- Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i determinację - podkreśla sensei Marian Zając. - Każdy z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i konkurować z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Podczas zawodów sekundantem zawodników była Kinga Przybyłek.

 

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System. W zawodach wzięło udział ponad sześciuset karateków z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Odsłon: 1639
Komentarzy: 0
09:56, 11.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Przemysław Zyśk bardzo udanie rozpoczął 2018 rok od zwycięstwa podczas gali w Nysie nad Kevinem Ongenae. Z każdym kolejnym miesiącem ostrołęczanin czyni postępy na zawodowym ringu i z pewnością będzie oczekiwał kolejnej propozycji na walkę.

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Przemysław Zyśk (6-0, 3 KO) pokazał podczas gali bokserskiej w Nysie, że ma bardzo duży potencjał i szybko rozprawił się ze swoim belgijskim przeciwnikiem Kevinem Ongenae (10-5-1, 1 KO). Dla rywala była to naprawdę bardzo bolesna porażka.

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin bardzo aktywnie powrócili do treningów po feriach zimowych. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaliczyli tradycyjny bieg Kagami Biraki, a także wzięli udział w egzaminie na wyższe stopnie uczniowskie.

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz drugi zawita do Lelisa. Na imprezę kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Rywalizacja odbędzie się w kilku formułach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo