« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 października 2018 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.


Weronika Czajka wywalczył w swoim starcie drugą lokatę. Swoją pierwszą walkę wygrała przez ippon z reprezentantką Węgier, dzięki czemu awansowała do finału, gdzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Kolejna zawodniczka MKKK Shinkyokushin Kinga Kot stanęła na najniższym stopniu podium wygrywając pierwszą walkę z zawodniczką z Katowic. W walce o wejście do finału walczyła z reprezentantką Węgier, aktualną mistrzynią Europy. Rywalka okazała się lepsza, a podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca wylądowała na trzeciej lokacie.

 

Również na najniższym stopniu podium uplasował się Krzysztof Modzelewski. Wygrana poprzez waza-ari w pierwszej walce zagwarantowała mu awans do strefy medalowej. Walkę o wejście do finału przegrał z reprezentantem Litwy.


Esprit

Natalia Nalewajk przegrała Białorusinką i zakończyła rywalizację na miejscach 5-8.
- Wszystkim zawodnikom należą się gratulację za postawę i determinację - podkreśla sensei Marian Zając. - Każdy z nich pokazał, że ciężkie treningi pozwalają godnie reprezentować MKKK i konkurować z najlepszymi zawodnikami z całej Europy. Podczas zawodów sekundantem zawodników była Kinga Przybyłek.

 

Carpathia Karate Cup to międzynarodowy turniej organizowany przez Rzeszowski Klub Sportowy System. W zawodach wzięło udział ponad sześciuset karateków z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

Odsłon: 5775
Komentarzy: 0
09:56, 11.02.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Medalowe lokaty karateków MKKK Shinkyokushin

Medalowe lokaty karateków MKKK Shinkyokushin

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin podczas zawodów w Końskich i Białymstoku, zdobywając dla klubu kolejne trofea. W pierwszym starcie w ogólnopolskim turnieju w Końskich ostrołęccy karatecy wywalczyli trzy medale.

Gladiatorzy z sukcesami w No Gi Fight Grappler Cup

Gladiatorzy z sukcesami w No Gi Fight Grappler Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Gladiator w pierwszym powakacyjnym starcie. Podopieczni shihana Wojciecha Dudkowskiego i Szymona Krystiana uplasowali się na czwartym miejscu w klasyfikacji drużynowej i wywalczyli osiem medalowych lokat.

Piersa: Wracam na ring, aby stoczyć dobrą walkę

Piersa: Wracam na ring, aby stoczyć dobrą walkę

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Mariusz Piersa powróci na ring, aby podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zmierzyć się z reprezentantem Palestry Warszawa Kamilem Laskowskim. Walka w formule K1 w kategorii -95 kg już teraz wzbudza duże emocje.

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walka wieczoru podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Na kibiców czeka starcie gigantów w formule K1.

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo