« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piotr Bałas z wyróżnieniem od czytelników (wideo)

37-letni pomocnik KS CK Troszyn Piotr Bałas wciąż imponuje formą na boiskach ligi okręgowej w naszym regionie. W rundzie jesiennej piłkarz zdobył piętnaście bramek i pokazał, że wciąż drzemią w nim duże możliwości. Kibice o nim nie zapomnieli.


Piotr Bałas to czołowy zawodnik w układance trenera Łukasza Bałazego, który bardzo dobrze spisywał się w drużynie z Troszyna również wiosną strzelając kilka ważnych dla zespołu bramek i niejednokrotnie zaskakując rywali swoją nienaganną techniką. Kapitan KS CK Troszyn za każdym razem, kiedy wychodzi na boisko, daje z siebie wszystko i mimo upływu lat wciąż znajduje się w znakomitej formie fizycznej.Ze względu na pracę zawodową piłkarz nie mógł uczestniczyć w Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie. Podczas podsumowania roku sportowego nagrodę w jego imieniu odebrała żona - Marzena Bałas z rąk burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera i dyrektora MOSiR Ostrów Mazowiecka Bartłomieja Pieńkowskiego. Gratulujemy miejsca w dziesiątce najlepszych sportowców w regionie i życzymy powodzenia w meczach rundy wiosennej ligi okręgowej.

 

Emocje sportowe gwarantowane dzięki Konkret marketpozyczkowy.pl

Wspólnie dopingujmy sportowców z naszego regionu!
Odsłon: 2180
Komentarzy: 2
09:10, 13.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zienkiewicz: Przede mną kolejne wyzwania (wideo)

Zienkiewicz: Przede mną kolejne wyzwania (wideo)

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który bardzo dobrze prezentował się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zdobył bezapelacyjnie najwięcej głosów.

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął drugie miejsce zdobywając 1054 głosy.

Dzbeński: Nikt nie stawiał na beniaminka (wideo)

Dzbeński: Nikt nie stawiał na beniaminka (wideo)

Paweł Dzbeński jest od kilku sezonów podstawowym zawodnikiem ostrołęckiej Korony. Z drużyną w minionym sezonie świętował o awans do IV ligi mazowieckiej, a obecnie walczy z zespołem o awans do rozgrywek III ligi. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem.

Szymański: Daliśmy z siebie naprawdę dużo (wideo)

Szymański: Daliśmy z siebie naprawdę dużo (wideo)

Rafał Szymański to bardzo doświadczony golkiper MKS Przasnysz. 33-letni zawodnik bardzo dobrze spisuje się w ostatnich sezonach w barwach czwartoligowego klubu będąc mocnym punktem. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął czwarte miejsce.

Adamowski: Z pewnością teraz będzie ciężej (wideo)

Adamowski: Z pewnością teraz będzie ciężej (wideo)

Mateusz Adamowski to bardzo utalentowany zawodnik WOPR-OS Ostrołęka. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego stale czyni duże postępy. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie uplasował się na bardzo wysokiej piątej lokacie z 727 głosami.

» Wasze komentarze

Oka @ 22:29, 13.02.2018r. IP: *

Bałazik dobry aktor na boisku hahaha

kibic @ 22:46, 13.02.2018r. IP: *.*.30.230

Aktor nie aktor noge ma ulozono jak nikt na kurpsiach heee , piotrowi kamionowskiemu należała się nagroda i nominacja do sportowca roku czy piłkarza , dzbenskiego bije o dwie klasy jak pozostałych grajkow , pozdro kanion żeby nie ty i brat Troszyn by walczył o utrzymanie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo