« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pyskło: Bardzo cenne złoto w Bukareszcie (wideo)

Reprezentantka Ostrołęckiego KKK Dominika Pyskło w ostatnich czterech sezonach zapisała na swoim koncie pasmo sukcesów. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w 2017 roku wspięła się na szczyt i wywalczyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie.


W stolicy Rumunii ostrołęczanka w walkach kumite odprawiła z kwitkiem dwie Rosjanki i Kazaszkę zdobywając najcenniejsze trofeum. W dodatku podopieczna sensei Wiesława Orzoła w technicznej konkurencji kata została piątą zawodniczką w Europie.

 

W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie wywalczyła ósme miejsce otrzymując 658 głosów. Podczas Gali nagrodę wręczyli jej Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz członek zarządu Powiatu Ostrołęckiego Waldemar Pędzich.


Lubudu

- Najbardziej zadowolona jestem ze złotego medalu Pucharu Europy w Bukareszcie - podkreślała w rozmowie naszą dziennikarką Dominika Pyskło. - To dla mnie wyjątkowy medal, po bardzo ciężkich treningach, w której wkładałam całe moje serce. W 2018 roku już w marcu czekają nas Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, a pod koniec kwietnia start w mistrzostwach świata w Japonii w Tokio.

 

Odsłon: 4015
Komentarzy: 1
08:36, 14.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Podziwiacz @ 21:51, 15.02.2018r. IP: *.*.35.7

Gratulacje, niebywałe sukcesy!

Życzę sukcesu na Mistrzostwach Świata, chociaż sam udział to już niezaprzeczalne spełnienie marzeń ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo