« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szymański: Daliśmy z siebie naprawdę dużo (wideo)

Rafał Szymański to bardzo doświadczony golkiper MKS Przasnysz. 33-letni zawodnik bardzo dobrze spisuje się w ostatnich sezonach w barwach czwartoligowego klubu będąc mocnym punktem. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął czwarte miejsce.


Rafał Szymański to bramkarz, na którego zawsze mogli liczyć kolejni szkoleniowcy MKS Przasnysz - Wiktor Pełkowski, a obecnie Paweł Mazurkiewicz. W ubiegłym sezonie klub z Rafałem Szymańskim w składzie skutecznie walczył o utrzymanie. Obecnie po rundzie jesiennej zespół plasuje się na siódmej lokacie z dorobkiem 23 punktów.

 

- Cieszę się bardzo z utrzymania drużyny w IV lidze mazowieckiej, bo było bardzo ciężko - podkreśla golkiper MKS Przasnysz Rafał Szymański. - Nie ukrywam, że chłopacy dali z siebie naprawdę dużo. Chcemy utrzymać zespół na dobrej drodze, którą idzie, a sobie życzę, żeby nie mieć urazów, kontuzji.W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie Rafał Szymański zdobył 801 głosów. Nagrodę piłkarzowi MKS Przasnysz wręczyli wspólnie radny miasta Ostrołęki Dariusz Bralski i radny województwa mazowieckiego Marian Krupiński.

 

Odsłon: 4388
Komentarzy: 1
08:56, 16.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

OPEC @ 14:53, 16.02.2018r. IP: *.*.74.141

Gratuluję wszystkim sportowcom ale niech Ci panowie bezradni się schowają. Duch sportowca aż się wylewa fuu u.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo