« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzbeński: Nikt nie stawiał na beniaminka (wideo)

Paweł Dzbeński jest od kilku sezonów podstawowym zawodnikiem ostrołęckiej Korony. Z drużyną w minionym sezonie świętował o awans do IV ligi mazowieckiej, a obecnie walczy z zespołem o awans do rozgrywek III ligi. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem.


Przed rozpoczęciem obecnego sezonu trener Marcin Truszkowski zdecydował, że Dzbeński zmieni formację i z pomocnika wcieli się w rolę prawego obrońcy. 28-letni piłkarz sam był sceptycznie nastawiony do nowej pozycji, ale świetnie odnalazł się w zespole i pokazał jak mocną może być jego stroną. Paweł Dzbeński to obecnie również drugi kapitan żółto-niebieskich po Piotrze Strzeżyszu, który młodszym kolegom może imponować swoją ambicją i wolą walki.

 

Piłkarz w Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął trzecie miejsce w dorobkiem 880 głosów i odebrał nagrodę z rąk przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego i radnego miasta Ostrołęki Grzegorza Milewskiego.


Esprit

- Przede wszystkim ja uprawiam sport drużynowy, dlatego naszym największym sukcesem był awans do IV ligi mazowieckiej - mówił obrońca Korony Ostrołęka Paweł Dzbeński. - Po rundzie jesiennej zajmujemy pierwsze miejsce i chcemy więcej, chcemy walczyć o jak najwyższe cele. Ostrołękę stać na III ligę, a marzy nam się jeszcze więcej.

 

Odsłon: 5368
Komentarzy: 1
09:02, 16.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Były zawodnik Korony @ 09:48, 16.02.2018r. IP: *

Dzbeniu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Powodzenia kolega

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo