« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moszczyński: Cieszy nowy rekord klubu (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zajął drugie miejsce zdobywając 1054 głosy.


Zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danielskiego pochodzi z Poścień Zamion k. Chorzel. W 2017 roku reprezentant OKLA poczynił ogromne postępy w konkurencji skoku wzwyż. Sebastian Moszczyński podczas ogólnopolskich mistrzostw "Lekkoatletyka dla każdego" zaliczył 195 cm, co było nie tylko nowym rekordem życiowym, ale też nowym rekordem Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Co więcej wynik ten to najlepszy rezultat w Polsce w tej kategorii wiekowej.

 

Utalentowany lekkoatleta w Mistrzostwach Polski U-16 z rezultatem 182 cm zajął najgorsze dla sportowca czwarte miejsce. Zawodnik wygrał z kolei z wynikiem 175 cm Międzywojewódzkie Mistrzostwa U-16, które odbyły się w Olecku.- Najbardziej jestem zadowolony z wywalczonego czwartego miejsca w Mistrzostwach Polski oraz ogólnopolskich mistrzostw "Lekkoatletyka dla każdego", gdzie zająłem czwarte miejsce, poprawił rekord życiowy i rekord klubu - podkreślał podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie Sebastian Moszczyński.

 

Nagrodę bardzo utalentowanemu zawodnikowi wręczyli wspólnie właściciel firmy Lus-ar Paweł Malinowski oraz prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

 

Odsłon: 4383
Komentarzy: 0
08:41, 17.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo