« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zienkiewicz: Przede mną kolejne wyzwania (wideo)

Aleksy Zienkiewicz to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, który bardzo dobrze prezentował się w imprezach o ogólnopolskim zasięgu. W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie zdobył bezapelacyjnie najwięcej głosów.


Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka już w styczniu 2017 roku udanie zaprezentował się w Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim, gdzie zdobył brązowy medal w kategorii -80 kg w formule K1. Kolejnym sukcesem była wygrana walka półzawodowa podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie, gdzie zwyciężył z zawodnikiem z Mińska Mazowieckiego w formule K1. W czerwcu podczas Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Kickboxingu Aleksy Zienkiewicz wywalczył złoty medal w kategorii -75 kg w formule K1.

 

W Plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w Regionie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zgromadził na swoim koncie 1142 głosy i okazał się najlepszy w głosowaniu czytelników spośród 64 nominowanych do tego zaszczytnego tytułu kandydatów. Nagrodę sportowcowi wręczyli Mariusz Rynkiewicz z firmy JBB Bałdyga oraz właściciel Piekarni Kurpiowskiej Serafin Andrzej Żubrowski.


Esprit

- Najbardziej jestem zadowolony ze złotego medalu Mistrzostw Polski wywalczonego w Suszu w formule K1 - podkreśla reprezentant Fight Academy Ostrołęka Aleksy Zienkiewicz. - W nowym sezonie czekają mnie kolejne starty. Już w marcu czeka mnie start podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie.

 

Odsłon: 5543
Komentarzy: 1
08:20, 18.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

jakizawodnik:))) @ 11:12, 20.02.2018r. IP: *.*.4.205

BUAHAHAHAHAHAHA!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo