Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Cenny triumf Trójki nad AZS UMCS (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu dwunastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali AZS UMCS Lublin 32:28. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobre spotkanie i okazali się skuteczniejsi od wyżej notowanego rywala.

Początek sobotniego starcia pokazał, że może być to bardzo zacięte i emocjonujące spotkanie. Po dwudziestu minutach meczach gospodarze zdołali zaskoczyć rywala i szybkimi akcjami wypracować sobie czterobramkową przewagę. Do przerwy Trójka prowadziła 13:11 i zarówno sami piłkarze, jak i kibice mieli nadzieję na jeszcze lepszą i skutecznością grę po przerwie.

Po zmianie stron podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego byli zespołem skuteczniejszym, ale również rywale starali się dotrzymywać im kroku. Szczypiorniści Trójki nie dali się zbliżyć ekipie z Lublina na więcej, jak dwie bramki i ostatecznie wygrali różnicą czterech bramek.

Kolejne spotkanie piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki rozegrają awansem z Jurandem Ciechanów. Mecz osiemnastej kolejki został zaplanowany na sobotę, 24 lutego w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego o godz. 18.00.

UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 32:28 (13:11)
Trójka: Kozłowski, Prekiel - T. Wiśniewski 0, P. Obidziński 2, Milewski 3, Kosiński 4, E. Obidziński 2, Kośnik 0, Zieliński 1, Świerżewski 1, Dmowski 0, Niećko 6, Kraszewski 8, Gawkowski 0.

Spotkanie 12 kolejki rozgrywek II ligi: UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin

Odsłon: 13291