« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Milewski: Wspólnie pracujemy na sukces (wideo)

Hubert Milewski to jeden z najlepszych obecnie zawodników ostrołęckiej Trójki w rozgrywkach II ligi. Podopieczny trenera Radosława Żebrowskiego z powodzeniem rywalizuje wraz zespołem w obecnym sezonie i zasługuje na duże słowa uznania.


Swoją ambitną grę i rywalizację o punkty dobrze łączy z nauką na wyższej uczelni. W 2017 roku rozegrał w barwach ostrołęckiego klubu kilkanaście bardzo udanych meczów, zdobywając kilkadziesiąt bramek i świetnie kierując grą drużyny na rozegraniu.

 

Hubert Milewski w wielu spotkaniach pokazał także, że potrafi być zawodnikiem uniwersalnym i w razie potrzeby występować na różnych pozycjach. Z pewnością od jego zaangażowania i gry w kolejnych meczach zależy wysokie miejsce w tabeli szczypiornistów Trójki w obecnym sezonie II ligi.Nagrodę sportowcowi za jego ciężką pracę i zaangażowanie na rzecz klubu ufundował i wręczył przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.
- Co może cieszyć bardziej, niż radość wspólnie z kolegami z udanych rozgrywek, wspólnie z drużyną pracujemy na sukces i wspólnie go osiągamy - podkreślał w rozmowie z naszym reporterem Hubert Milewski. - Jeśli chodzi o mnie to chcę się dalej rozwijać i chciałbym, aby zespół coraz wyżej piął się w tabeli II ligi.

 

Odsłon: 3085
Komentarzy: 2
09:38, 21.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Lolek @ 18:39, 21.02.2018r. IP: *

Chłopaku, jak chcesz się dalej rozwijać to czas poszukać klubu na wyższym poziomie rozrywkowym. W Trójce pewnego poziomu nie przeskoczysz.
Pozdro

Imię @ 08:49, 22.02.2018r. IP: *.*.246.106

Niestety popieram przedmówcę. Hubert masz talent, jeszcze masz wiek dobry na zmianę klubu, tylko trzeba postawić sobie pytanie, czy wiążesz swoją przyszłość z ręczną. Jeżeli tak, to ostry kurs na kluby z wyższej ligi. Powodzenia :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo