« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kosek: Cieszy coraz więcej wychowanek (wideo)

Urszula Kosek to bardzo doświadczona zawodnika OTPS Nike, która od początku istnienia ostrołęckiego klubu reprezentuje jego barwy. Przez kilka lat zawodniczka nie tylko świadczyła o sile zespołu seniorek w rozgrywkach II, a następnie III ligi będąc jego kapitanem. 


Urszula Kosek, znana kibicom bardziej pod panieńskim nazwiskiem Iwaniuk, to również od kilku lat trener dzieci w Akademii Arkadiusza Gołasia, nauczyciel, ale przede wszystkim świetny wychowawca w ostrołęckich szkołach. Dla młodych adeptek siatkówki jest prawdziwym przykładem i wzorem do naśladowania na ligowych parkietach i poza nim.

 

Dzięki Urszuli Kosek z pewnością wychowa się w naszym mieście kolejne zdolne pokolenie siatkarek, a młoda mama z pewnością jeszcze sama nie powiedziała ostatniego słowa i niebawem powróci na parkiety III ligi walcząc o swój powrót do rywalizacji w II lidze po kilku sezonach przerwy.Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie odebrała specjalne wyróżnienie do portalu Moja Ostrołęka, które wręczyła sekretarz redakcji Magdalena Czaplicka.

 

- Bardzo chciałam podziękować moim trenerem z Nike Ostrołęka, moim koleżankom trenerkom, zawodniczkom i moim wychowankom z rocznika 2002 - mówiła podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie Urszula Kosek. - Cieszę się, że coraz więcej młodych siatkarek wychodzi spod moich skrzydeł.

 

Odsłon: 3828
Komentarzy: 0
08:56, 22.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo