« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 stycznia 2021 r., imieniny Antoniego, Jana, Sabiniana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Romejko: Próbuję zarażać swoją pasją (wideo)

Dariusz Romejko to niestrudzony propagator biegania z Komorowa k. Ostrowi Mazowieckiej. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie z rąk burmistrza Jerzego Bauera odebrał nagrodę specjalną za pracę włożoną m.in. w organizację imprez biegowych.


W 2017 roku Dariusz Romejko otrzymał Koronę Półmaratonów Polskich, pokonując w trzech maratonach łącznie 105 km. Aby dotrzeć na imprezy musiał pokonać samochodem 2300 km, a następnie na trasie walczyć ze swoimi słabościami, poznać wspaniałych ludzi, a na końcu mieć mnóstwo niezapomnianych chwil.

 

W minionym sezonie zawodnik pokonał także setki kilometrów podczas mniejszych biegów. To szczególna postać w regionie ostrowskim dla biegów długich, a nominacja do grona najlepszych sportowców, to nagroda za wieloletnią ciężką pracę i starty w zawodach w całym kraju.

 

- Darek jest animatorem, jest działaczem i pośród nas na sali takich działaczy jest pewnie trochę więcej - mówił podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie Jerzy Bauer. - Jestem z tego środowiska, byłem sam zawodnikiem i wiem, co to oznacza w praktyce. Często jest tak, że napracujemy się, nastaramy i jesteśmy w cieniu. Darek potrafi zgromadzić wokół sprawy liczne grono osób, które rozrasta się i buduje dobrą markę lokalnego środowiska. Drodzy Państwo, do wszystkich działaczy serdeczne podziękowania.


Esprit

Reprezentant KS Ostrów Biega organizuje również imprezy biegowe, a wśród nich m.in. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie i zaraża swoją pasją kolejnych biegaczy amatorów nie tylko z Ostrowi Mazowieckiej i okolic, ale również z całego regionu.
- Jestem niezmiernie zaskoczony tym wyróżnieniem, robię to co lubię, próbuję zarażać innych tą pasją. Dziękuję za głosy oddane na moją osobą w plebiscycie - podkreślał Dariusz Romejko.

 

Odsłon: 3120
Komentarzy: 0
08:45, 23.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

Amelia Kulesza to wielki talent w cheerleadingu

To był bardzo trudny sezon dla Ostrołęckiego Klubu Cheereaderek Pasja prowadzonych przez trenerów Żanetę Cwalinę-Śliwowską i Grzegorza Mulinek. Mimo to ciężka praca została nagrodzona podczas najważniejszej imprezy sezonu.

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł z sukcesami w kulturystyce

Bartosz Kubeł ma za sobą bardzo udany sezon w zawodach kulturystycznych. Na koncie 23-letniego zawodnika pojawiło się kilka cennych trofeów, a najważniejszym był złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów wywalczony w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Utalentowany zawodnik UKS Atleta - Marcin Kulesza 

Marcin Kulesza to jeden z najbardziej obiecujących zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w 2020 r. zapisał na swoim koncie kilka obiecujących startów w szeregu ogólnopolskich imprez, notując wartościowego wyniki.

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian z medalem mistrzostw Europy

Szymon Krystian nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności w ju jitsu. Dla 32-letniego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator Ostrołęka kluczowe były Mistrzostwa Europy Ju-jitsu CBJJP, z których powrócił z dwoma medalami.

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Wielki hart ducha Julii Kaczorowskiej 

Julia Kaczorowska to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Ostrowskiego Ludowego Klubu Atletycznego w Ostrowi Mazowieckiej. 18-latka to sportsmenka o niebywałym harcie ducha i poświęceniu, które daje o sobie znać w każdym z pięciu treningów odbywanych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo