« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 21 września 2018 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wójcicki: To już dwanaście lat BKKK (wideo)

Sensei Brokowskiego Klubu Karate Kyokushin Zbigniew Wójcicki to kolejna osoba, która została wyróżniona i nagrodzona podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie. Dla trenera nagrodę przygotował Starosta Powiatu Ostrowskiego Zbigniew Kamiński.


Zbigniew Wójcicki to świetny trener, wychowa i organizator imprez. Przez ostatnia lata pokazał, że zawodnicy z małej miejscowości mogą osiągać bardzo wartościowe wyniki. Sam w ostatnich latach organizuje zawody, które są jednymi z najlepiej zorganizowanych i przeprowadzonych w całym kraju w karate kyoksuhin.

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta nagrodę szkoleniowcowi wręczała naczelnik rozwoju i promocji powiatu ostrowskiego Adrianna Rukat przekazując list gratulacyjny od starosty Zbigniewa Kamińskiego.- Przyszło mi mieszkać i działać w takim małym miasteczku Brok nad Bugiem - mówił podczas Gali Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie Zbigniew Wójcicki. - Wiadomo w małym, gdzie jest niespełna dwa tysiące mieszkańców nie jest łatwo działać, ale bardzo cieszę się, że nieprzerwanie od dwunastu lat możemy działać i się rozwijać.

 

Odsłon: 1787
Komentarzy: 0
04:45, 24.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

W 2017 roku reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin osiągnęli wyniki, które w klasyfikacji juniorów i młodzików podczas Pucharu Polski zapewniły pierwsze miejsce w kraju. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów.

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie odebrał zaszczytne wyróżnienie na Sportowego Odkrycia Roku 2017.

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Coraz więcej imprez sportowych organizowanych jest na bardzo wysokim poziomie. Zawody sportowe skupiają coraz zawodników z regionu, a także najdalszych zakątków kraju. Nagroda kapituły Sportowca Roku 2017 trafiła do trenera Michała Kuleszy.

Baczewska: Mówią na mnie 'BBL mama' (wideo)

Baczewska: Mówią na mnie "BBL mama" (wideo)

Klaudia Baczewska podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie, który miał miejsce w Pensjonacie Wioletta została wybrana Animatorem Sportu Roku 2017. To osoba, która z wielkim zapałem i entuzjazmem przystąpiła do nowej inicjatywy.

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Grzegorz Helcbergiel to jedna z bardzo ważnych postaci w sporcie w regionie. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta kapituła plebiscytu nagrodziła szkoleniowca Sokoła Ostrów Mazowiecka tytułem Działacza Roku 2017. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo