« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ślaski: Daję z siebie wszystko (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta nie zabrakło wyróżnień dodatkowych dla szkoleniowców, którzy całym sercem angażują się w pracę z dziećmi i młodzieżą. Jedną z takich postaci jest z pewnością Krzysztof Ślaski.


Sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w ostatnich latach z wielkim zapałem i zaangażowaniem pracuje z dziećmi i młodzieżą w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. To człowiek bardzo skromny, ale obdarzony niezwykłą pasją, którą poświęca sztukom walki.

 

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie nagrodę dla Krzysztofa Ślaskiego przygotował Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.
- Sensei Krzysztof Ślaski ma jedną pasję, potrafi zaszczepić to, co lubi - mówi starosta Stanisław Kubeł. - Jemu zaszczepił to Wiesław Orzoł, a on teraz zaszczepia to dzieciom, które ledwo nauczyły się chodzić. Potrafi do robić w różnych miejscach, ale jego wychowankowie pokazują, to co potrafią z pełną pasją.Wychowankowie sensei Krzysztofa Ślaskiego realizują się podczas zawodów zdobywając dla klubu kolejne cenne trofea.
- Dziękuję za to, że rodzice mi ufają przyprowadzając na zajęcie. Ja daję z siebie wszystko, przekazuję to jak najlepiej i staram się, aby z tych dzieci coś fajnego powstało - podkreślał podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie sensei Ostrołęckiego KKK.

 

Odsłon: 3929
Komentarzy: 1
04:50, 24.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Xxx @ 09:14, 24.02.2018r. IP: *.*.136.211

:-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo