« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 września 2018 r., imieniny Maurycego, Tomasza, Joachima

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ślaski: Daję z siebie wszystko (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta nie zabrakło wyróżnień dodatkowych dla szkoleniowców, którzy całym sercem angażują się w pracę z dziećmi i młodzieżą. Jedną z takich postaci jest z pewnością Krzysztof Ślaski.


Sensei Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w ostatnich latach z wielkim zapałem i zaangażowaniem pracuje z dziećmi i młodzieżą w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. To człowiek bardzo skromny, ale obdarzony niezwykłą pasją, którą poświęca sztukom walki.

 

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie nagrodę dla Krzysztofa Ślaskiego przygotował Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.
- Sensei Krzysztof Ślaski ma jedną pasję, potrafi zaszczepić to, co lubi - mówi starosta Stanisław Kubeł. - Jemu zaszczepił to Wiesław Orzoł, a on teraz zaszczepia to dzieciom, które ledwo nauczyły się chodzić. Potrafi do robić w różnych miejscach, ale jego wychowankowie pokazują, to co potrafią z pełną pasją.


MKKK

Wychowankowie sensei Krzysztofa Ślaskiego realizują się podczas zawodów zdobywając dla klubu kolejne cenne trofea.
- Dziękuję za to, że rodzice mi ufają przyprowadzając na zajęcie. Ja daję z siebie wszystko, przekazuję to jak najlepiej i staram się, aby z tych dzieci coś fajnego powstało - podkreślał podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie sensei Ostrołęckiego KKK.

 

Odsłon: 2774
Komentarzy: 1
04:50, 24.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

Ostrołęcki KKK Drużyną Roku 2017 (wideo)

W 2017 roku reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin osiągnęli wyniki, które w klasyfikacji juniorów i młodzików podczas Pucharu Polski zapewniły pierwsze miejsce w kraju. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów.

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sportowe odkrycie - Sebastian Moszczyński (wideo)

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w minionym sezonie świetnie prezentował się w kategorii młodzika. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie odebrał zaszczytne wyróżnienie na Sportowego Odkrycia Roku 2017.

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Michał Kulesza - Organizator Imprezy Roku (wideo)

Coraz więcej imprez sportowych organizowanych jest na bardzo wysokim poziomie. Zawody sportowe skupiają coraz zawodników z regionu, a także najdalszych zakątków kraju. Nagroda kapituły Sportowca Roku 2017 trafiła do trenera Michała Kuleszy.

Baczewska: Mówią na mnie 'BBL mama' (wideo)

Baczewska: Mówią na mnie "BBL mama" (wideo)

Klaudia Baczewska podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie, który miał miejsce w Pensjonacie Wioletta została wybrana Animatorem Sportu Roku 2017. To osoba, która z wielkim zapałem i entuzjazmem przystąpiła do nowej inicjatywy.

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Helcbergiel z nagrodą dla Działacza Roku (wideo)

Grzegorz Helcbergiel to jedna z bardzo ważnych postaci w sporcie w regionie. Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie w Pensjonacie Wioletta kapituła plebiscytu nagrodziła szkoleniowca Sokoła Ostrów Mazowiecka tytułem Działacza Roku 2017. 

» Wasze komentarze

Xxx @ 09:14, 24.02.2018r. IP: *.*.136.211

:-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo